Oyungezer 128 - Haziran 2018
darkkkraldarkkkral
Üye
Ömer reyiz vurdu gol oldu. Arkadaş yok oldu galiba Kappa

Beğenenler: Elagord, ParaDise

puraxayspuraxays
Üye
Arkadaşlar selam,
Birşey sormak istiyorum, yardımcı olabilecek var mı?

Oyungezer’de Lego City: Undercover (ps4 veya diğer platformlarda için) incelemesi oldu mu? Bulamadım. OGZKritik.com a da baktım :P

Birde burdan Ömer’e sesleniyorum: dinozor oyuncular için bir dosya konusu yapar mısınız? Çocuklarıyla oynayabileceği oyunlar :) Mesela keşke GTA 5 in sıfır şiddet ile şehirde dolaşma modu olsaydı :)
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@puraxays Biraz bakındım çıkış tarihine yakın sayılara da galiba incelememişiz Lego City'i :( Dosya fikri güzelmiş bu arada, bir gündeme getireyim bakalım önümüzdeki ayın toplantısına :)

Beğenenler: puraxays

BaradhBaradh
Oyungezer
Selam millet,

Ben birkaç ay destek verdikten sonra mail adresimi de rafa kaldırıp yola devam ediyorum. Gelmiş maillere cevabımı verdim, bugün itibariyle sarp (at) oyungezer (nokta) com (nokta) tr adresi cevapsız kalacaktır yani. Bana ulaşması zor değil, şimdi Oyungezer ekibi rahatsız olmasın, buraya link falan yapıştırmayayım. Oralardan iletişim her daim açık.

Kendinize iyi bakın, dergiye de iyi bir gelecek dileği buradan. İyi yazlar, iyi eğlenceler herkese :)

Beğenenler: Phenomenon

darkkkraldarkkkral
Üye
Yolun açık olsun abi ama buraları da unutma arada yaz yine özletme kendini :D
CuriosityCuriosity
Üye
Ömeer baba adamsın
drduman
Üye
Sayın Serpil Ulutürk dergideki oyun incelemelerinde puan kısmının altında ki küçük kutucukta oyunla ilgili küçük bir görsel var. Lakin Detroit incelemesinde GOW ile ilgili bir görsel var sebebini merak ettim
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@drduman Öyle küçük bir hata olmuş maalesef.
discussioncontroller