The Pbhf World
Pbhf
Üye
The Pbhf World

Konu;

Pbhf androidlerin tanrısıdır ama androidler tanrısına ihanet etmiştir ve kaos gerçekleşmiştir.

Bu kaos androide yardım edenler, tanrıya yardım edenler olarak ikiye ayrılmıştır.

502 Adlı android tanrısına yardım eden bir ajandır. ihanetin öncüsü ile yakındır ve bize her fırsatta bilgi sızdırır.

ufak spoiler; 502'nin görevi bittiğinde androidlere yem edilmiştir. çünkü tanrısına kötülükler etmiştir.

502'nin ölmesiyle tanıdığımız Swoosh ölülere tecavüz ederek androidlerde döl sistemini oluşturmuş ve androidizm ulumuştur. Androidler büyümüş, insanlar küçülmüştür.

Caturday swoosh'un en büyük düşmanıdır. tecavüz ettiği ölüleri diriltme gücüne sahiptir bu güc sayesinde 502 dirilmiş ve bizden intikam almaya gelmiştir ama samson adlı kişinin de dirilmesiyle birlikte 502 tekrar öldürülmüş samsonu ödüllendirmesi gereken tanrı samsonuda öldürmüştür.

ufak spoiler; Swoosh'un isteği üzerine caturdayda öldürülmüştür.

Androidleri dengede tutması için tuttuğumuz saltuklu yaptığı orospuluklarla androidlerin tanrısına olan sevgisini geri getirmiş ve günah ve sevap sistemiyle tanrısına kötülük yapanlar ölmüş iyilik yapanlar saltuklunun orospuluğuna bırakılmıştır.

Kötülük ve iyilikler tamamen oyuncunun seçimine bağlıdır.

Link isteyene özelden atılır ne yazık ki steamde yoktur kendi sitemde vardır ve 30 liradır. siz fakirlerin oynamasını istemediğim için 30 liradır.

Steam'e para kazandırmayarak üstünlüğümü vurguladığım bu oyuna hepiniz davetli değilsiniz sadece parası olanlar davetli.

Yorumlarınızı bekliyorum.
SamsonSamson
Üye
Samson adlı karakterin rolü niye küçük hojam?

Bence en ilginç karakterlerden birisi, spin-off düşünüyor musun?
Pbhf
Üye
Samson dedi:

Samson adlı karakterin rolü niye küçük hojam?

Bence en ilginç karakterlerden birisi, spin-off düşünüyor musun?

Tamamen karakterin yaptığı seçimlere ve tanrısına olan sevgisine bağlı.
502502
Üye
Z kuşağı bir hataydı.
discussioncontroller