Shameless
AstusAstus
Üye
502502
Üye
Mickey, Mandy, Jimmy/Steve/Jack, Svetlana, Sheila yok.

Onların yerine Trevor, Carl'ın aşırı derecede iliştirilmiş kız arkadaşı falan var.

Gel de çıldırma. Gel de isyan etme. Ana karakterler sezonu kurtarırsa kurtaracak ama beklentim düşük, görev yapar gibi izleyeceğiz gibi geliyor.

Beğenenler: Samson, FadeToBlack

SamsonSamson
Üye
502 dedi:

Onların yerine Trevor, Carl'ın aşırı derecede iliştirilmiş kız arkadaşı falan var.

Gel de çıldırma. Gel de isyan etme. Ana karakterler sezonu kurtarırsa kurtaracak ama beklentim düşük, görev yapar gibi izleyeceğiz gibi geliyor.

Debbie ve Fiona bölümleri de olacak hojam, hatırlatırım.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Samson dedi:

502 dedi:

Debbie ve Fiona bölümleri de olacak hojam, hatırlatırım.

Spoiler:
image

su cöp kari bile dizide bu kadar degerlendi ya ne diyeyim.
502502
Üye
Niye sevilmiyor bu kadın?

Beğenenler: Astus

AstusAstus
Üye
debbie'yi anladım da fiona'yı niye sevmiyonuz be
Eddard StarkEddard Stark
Üye
diziyi bırakma sebebim kadın yaw

seks sahneleri gösterilmese türk dizilerine koy sırıtmaz, öyle bir karakter vallahi.

Beğenenler: FadeToBlack, Muhallebi

AstusAstus
Üye
çok ayıp
MuhallebiMuhallebi
Üye
Hem kezban hem ikiyüzlü hem sjw hem orospu bir kadın fiona. Ben de birçok şeye sinir oluyodum dizide ama fiona'yı görmeye katlanamadığım için bıraktım.
502502
Üye
Herkesin çok büyük embesillikleri ve orospulukları oldu. Kaldı ki kara komedi dozajı sonradan düşmüş olsa da illa ana karakterlerin tarafı tutulacak diye bir kural yok. Fiona career gal olsun hayatı kurtulsun diye izlemezsin de sürekli kafasına düşen ACME örslerine gülüp aha kafası yarıldi demek için, schadenfreude için izlersin.

Yine de diziyi bırakacak kadar nefret ediyorsanız bi bildiğiniz vardır zaortdamarı

Beğenenler: Swoosh, Samson, Astus

discussioncontroller