Marvel Cinematic Universe(Nam-ı Diğer MCU)
SamsonSamson
Üye

Taika malı uzak dursun.

Niye arslanım? Kaliteli Marvel filmi izlemek istemiyor musun yoksa?
MuhallebiMuhallebi
Üye
Ragnarok'un nesini beğenmedin be adam? Onlarca çöp marvel filmi arasında gerçekten güzel bir film olmaya yaklaşabilmiş 2-3 filmden biri.
__skytalker____skytalker__
Üye
Her haltı espriye çevirmiş, güzel karakterleri harcamış, Thor'u şaklaban yapmış, mjollnir'i sikip bırakıp "güç içinde" klişesini koymuş vs.

Eğlenceli film ama baya çöp bir Thor filmiydi. GotG'de zaten yanlış yönde gidiyor, Taika malı iyice içine sıçabilir.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
MCU'nun geneli esprili, türlü türlü şaklabanlıklı şeyler ile dolu zaten. Dark World filminde, karanlık ve köşeli Thor yapmayı denediler ama olmadı. Taika Waititi iyidir iyi.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
MCU'nun tek sevdiğim filmleri gotg'ler ve Ragnarok sanırım. Ben anlıyorum bu işten.
GunGun
Üye
Sky haklı valla. Tam aksiyonun dibini görecez, Thor'un gözlerinde şimşekler çakıyor, hemen araya bir espiri. Yav espiriniz batsın.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

MCU'nun tek sevdiğim filmleri gotg'ler ve Ragnarok sanırım. Ben anlıyorum bu işten.

GotG 2'de Groot'un salak dansına ayar olmuştum. Arkada ekip koca yaratığı keserken, yönetmen bize Groot'un aptal dansını izletmişti.
SamsonSamson
Üye

GotG 2'de Groot'un salak dansına ayar olmuştum. Arkada ekip koca yaratığı keserken, yönetmen bize Groot'un aptal dansını izletmişti.

Filmin en eğlenceli kısmı oydu hojam. Hikayeyle alakası olmayan tentacle yaratığına CGI ışınları atmalarını mı izleseydik? Ne güzel dans ediyor işte.
MosquéteroMosquétero
Üye
Taytlı adam furyası ne zaman bitecek yaww
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bir 10 senesi daha var.
discussioncontroller