FIFA 19
rubyredrubyred
Üye
salih32 dedi:

Dharkan dedi:

Yılbaşı indirimlerinde 100-150 liraya düşen oyun nasıl olsa, daha kimse çıktığı gibi almaz.

hey gidi fifa 12 90 lira mı neydi ilk çıktığında, yılbaşı geldiğinde 50 liraya inmişti de öyle almıştım. şimdi indirimli fiyatlar roket gibi

preorder ile 30liraya almıştım :~DDD rusya zamanı çok iyiydi ya neleri ucuza kapatmıştık öyle
tolga_pctolga_pc
Üye
Cidden şuna full price vermeyi düşünen yoktur inşallah. 14'ün üstüne hala birşey koymadı herifler. En son 17 aldım, TR kariyer yaparken alt küme takımlarından teker teker orta sahanın az ilerisinden bir ton füze gol yiyince kaldırıp sildim oyunu. 18 almadım, şu vaziyette 19u da almayacam. 20'ye bakacaz artık.
MosquéteroMosquétero
Üye
sen noobsun
tolga_pctolga_pc
Üye
Bırak ya hergün oynadığın halde zor yeniyodun beni :P
BenjaminBenjamin
Üye
FIFA 19 Ön Sipariş Fiyatları (Standart Sürüm)

Xbox One: 358 TL

PS4: 359 TL

PC: 345 TL (60 Euro)

FIFA 19 Ön Sipariş Fiyatları (Şampiyon Sürümü)

Xbox One: 458 TL

PS4: 450 TL

PC: 460 TL (80 Euro)

FIFA 19 Ön Sipariş Fiyatları (Ultimate Sürüm)

Xbox One: 498 TL

PS4: 500 TL

PC: 518 TL (90 Euro)

Pc normal sürümde daha ucuzken, diğer sürümlerde neden daha pahalı?
kurtkapankurtkapan
Üye
kick offa gelen geyik özellikleri kötü değil de adam akıllı hiç bir özellik yok yaw. kariyer hala piç muamelesi görüyor zaten

Beğenenler: Astus

BenjaminBenjamin
Üye
Ben bu sene ciddi Pes'e bir şans vermeyi düşünüyorum. Hem fiyat olarak çok daha uygun, hem Fenerbahçe stadı yaptı adamlar...

FIFA 18 ilk çıktığında iyiydi sonra her zaman olduğu gibi içine ettiler oyunun. Seneye de farklı olacağını sanmıyorum.

Beğenenler: tolga_pc

tolga_pctolga_pc
Üye
Küçük bir ihtimal aylık oricin paket alır bakarım 1 ay, onun haricinde komple es geçecem 19'u. Ha hemen kırılırsa ne ala, çeker kariyer yaparım.
salih32salih32
Üye
peste türkiye ligi de var hem
tolga_pctolga_pc
Üye
2-3 senedir fifada da var TR ligi.
discussioncontroller