En son hangi filmi izlediniz? Yorumunuz, notunuz?
CoraxCorax
Üye
Children of Men'i izledim.

Başlarda karamsarlıktan hikayeyi önemsememeye başladım ama sonra toplarladı, genel olarak güzel bir filmdi.

Beğenenler: 502

tolga_pctolga_pc
Üye
Demifiend dedi:

Mission İmpossible Fallout 10/10

Beş kelimeyle özetlersem: İzlediğim. En. İyi. Aksiyon. Filmi.

Pardon formata uymadım,

ÇÖP

İncelemeleri tavandı hep zati, ben de bekliyorum dört gözle.
CuriosityCuriosity
Üye
İncepterstellartion 2/1000000

Berbat bir animasyon filmi.Çizim teknikleri falan çok alt sınıf.Ice Age gibi yapımları gören bu gözler bu filmi görünce hayata lanet etti neredeyse.Senaryo,kurgu,sesler her konuda yetersiz bir yapım olmuş beğenmedim.Filmi izlenebilir kılan tek şey Umberto Eco'nun başarılı performansı denebilir.Gerçekten iyi iş çıkarmış Umberto reyiz ama işte sadece oyunculuk yeterli olmuyor.İzlenmeden önce ölünmesi gereken filmlerden.Bu filmden uzak durun. İzlemenizi kesinlikte tavsiye ediyorum.
CuriosityCuriosity
Üye
Cannibal Holocaust (1980) 9/10

Kuantum mekaniğinin UY Scuti üzerinde dengesiz çalışmasının rönesans dönemi sanrılarıyla insanlar üzerindeki dezenformasyonunun fatalist bir bakış açısıyla ele alındığı bir film.George Orwell,Danny D,Keiran Lee,Nicoletta Shea,Victoria June gibi Hollywood yıldızlarının başrolünü paylaştığı bu Tanzanya yapımı filmi kesinlikle izlemenizi tavsiye etmemekle birlikte esefle kınıyorum.
SamsonSamson
Üye
Bu mizaha doyum olmuyor hojam. Yok mu daha?
CuriosityCuriosity
Üye
Samson dedi:

Bu mizaha doyum olmuyor hojam. Yok mu daha?

Anandan arta kalan zamanlarda uğraşmaya çalışıyorum işte.
tolga_pctolga_pc
Üye
Deadpool 2 7/10

Sıkılmadan izledim, iyiydi.

Demonic 1/10

Ne yönetmeni ne de yazarı aslında James Wan, sadece yapımcı olarak adı geçiyor. Puanı ve yorumları yüzünden hep erteliyordum, keşke unutana kadar da erteleseymişim. Ortada ne James Wan'in diğer filmlerindeki jumpscare kalitesi var, ne oyunculuk var, ne de çekimler iyi. Keşke adını oraya yazmak dışında yönetmenliğini falan da yapsaymış. Katıksız çöp film.
502502
Üye
Corax dedi:

Başlarda karamsarlıktan hikayeyi önemsememeye başladım ama sonra toplarladı, genel olarak güzel bir filmdi.

American Cyborg diye vasat bir bilimkurgu var bununla aynı kitaptan uyarlanan. Eskiden zırt pırt veriyorlardı televizyonda. Ultra tırt bi film ve oyunculuk sikko. Küçükken bile beyaz saçlı sayborgla alay geçiyorduk paraları bu adama mı yetmiş diye.
CoraxCorax
Üye
502 dedi:

Corax dedi:

American Cyborg diye vasat bir bilimkurgu var bununla aynı kitaptan uyarlanan. Eskiden zırt pırt veriyorlardı televizyonda. Ultra tırt bi film ve oyunculuk sikko. Küçükken bile beyaz saçlı sayborgla alay geçiyorduk paraları bu adama mı yetmiş diye.

la beyaz saçlı deyince hatırladım amk sdf
LostLost
Üye
secretariat, bi seabiscuit diil ama güzeldi yine de

shock and awe, filmin imdb puanı komedi, spotlight'tan eksiği yok filmin

sand castle, militaryfagseniz fena diil

upgrade, bütçesine göre çokiy, senaryo müthiş

son iki filmde logan marshall-green(quarry) vardı, güzel süpriz oldu, 2.sinde başrol. saçlar gidince tom hardy'ye benzemiş

Beğenenler: tolga_pc

discussioncontroller