Oyungezer 130 - Ağustos 2018
edenknightedenknight
Oyungezer
Progmv12 dedi:

Ayın neredeyse yarısına yaklaşmışız ve yaklaşık beş gündür çevremde bakmadığım bayi kalmadı.Üzgünüm ama ben de yukarıdaki arkadaş gibi LEVEL alıp çıktım. Yaklaşık 3-4 aydır dergiyi hem geç çıkarıp hem de derginin giriş bölümlerindeki yazılarda derginin satışları düştüğü için moralinizin bozulduğunda dair üstü kapalı sitemlerde bulunuyorsunuz.

Derginin kimi noktalara geç gelmesi tamamen bizden bağımsız, dağıtımla alakalı bir durum maalesef. Şu an büyük şehirler harici Kuşadası gibi beldelerde bile dergi mevcut. Siz neredesiniz de bulamadınız, bir de bayi dışında Migros, D&R gibi yerlere bakma şansınız oldu mu? Oralardan daha rahat bulabilirsiniz dergiyi.

Yine de elinize geç ulaştığı/ulaşacağı için üzüldüm tabii, zira zamanında yetiştirmek için çok uğraştık. Lakin bizim yetiştirmemizle basılma dağılma mevzuları tamamen bağımsız konular. Dijitalde Temmuz'un 30'unda yayındaydık öte yandan. Oradan da takip etmek iyi bir alternatif olabilir.
AlejandroAlejandro
Üye
Matbaacınızı değiştirin kardeşim bütün dergiler ayın 1’in de çıkıyor siz ezel den beri böylesiniz. Vogel zamanı level olduğunuz zamanlar da geç çıkıyordunuz sonra oyungezeri kurdunuz hala geç çıkmaya devam. Level’a bakıyoruz her ayın 1’in de her yerdeler. Sizin ne lüksünüz var affedersin?
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@Alejandro Bağımsız bir yayın olduğumuz için dergiyi zamanında teslim ettiğimizde dahi (son birkaç aydır değil ama bu ay olduğu gibi) matbaanın son sıralarındayız, dolayısıyla her ay 1-2 günlük gecikme büyük ihtimalle olmaya devam edecek ne yazık ki. 2'sinde ülkenin batısındaki çoğu yerde çıktı yalnız bu ay aslında.

Beğenenler: 502, darkkkral

PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Dergiyi mobil ödemeyle telefon üzerinden satın alacaktım sanırım bu seçeneği kaldırmışssınız
PhenomenonPhenomenon
Üye
Magzter'den abone olabilirsin
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@Planeswalker Sordum da aylık abonelikte varmış o yöntem, tek dergi alırken veya daha uzun süreli abone olurken yokmuş.
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Geçen aya kadar hep mobil ödemeden alıyordum her ay şimdi kalkması kötü oldu.

Yıllık abone ile ödeyim cepten karşılansın ücret dedim onda da eft havale çıktı ve kartla ödeme mobil yok yine
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@Planeswalker Bilemedim valla, hâkim olduğum konular değil doğrusu. dukkan[at]oyungezer[nokta]com[nokta]tr'ye bir mail at istersen.
tool
Üye
Abonelik eft/havale ile güzel oluyor. İmkanınız varsa alın kafanız rahat eder.
tolga_pctolga_pc
Üye
oo tool reyiz naber

Beğenenler: tool

discussioncontroller