En son hangi filmi izlediniz? Yorumunuz, notunuz?
tolga_pctolga_pc
Üye
A Quiet Place 8/10

Film boyunca toplasan 3-5 salise ekran önünden geçip geçmeyeceği meçhul bir yaratık, kasıntı drama, fazla sakin ve sıkıcı bir ortam bekliyordum sırf traşşş diyerek filmi kapamak için lakin ne beklediysem tersi oldu. Gayet güzel film . Emily Blunt makyajdan mıdır nedir, yaşlanınca bayağı çirkin olmuş.

Beğenenler: rubyred

tolga_pctolga_pc
Üye
Lost dedi:

secretariat, bi seabiscuit diil ama güzeldi yine de

shock and awe, filmin imdb puanı komedi, spotlight'tan eksiği yok filmin

sand castle, militaryfagseniz fena diil

upgrade, bütçesine göre çokiy, senaryo müthiş

son iki filmde logan marshall-green(quarry) vardı, güzel süpriz oldu, 2.sinde başrol. saçlar gidince tom hardy'ye benzemiş

Oh, man. Eyvallah Lost reis, şimdi izledim, muh-te-şem filmdi doğrusu. 9/10 rahat.
tolga_pctolga_pc
Üye
Ip Man 3 ... 6.5/10

Lan ben bunun 1 ve 2'sini severek izlemiştim, 2015te çıkmış bu devam filminden nasıl haberim olmaz aklım almadı. Ama 1 ve 2'nin yanından da geçemiyor maalesef. Dövüşler iyiydi de, dramayı ve hikayeyi 1-2 muhteşemliğinde harmanlayamamışlar, sadece adrenalin tatmini yapıyor.
tolga_pctolga_pc
Üye
The Abyss 9/10

Yönetmen James Cameron, başrol Ed Harris. Her türlü duygu var filmde. Aksiyon, klostrofobi, korku, gerilim, dram, gizem , macera ... Kısacası ne varsa eski filmlerde var arkadaş. Lakin uyarayım 2,5 saat.
tolga_pctolga_pc
Üye
Contact 10/10

Vay anasını bu 97 yapımı şey uzay, bilim kurgu filmiyse bugün hype'ı yapılan filmler çöptür net. İzlemeden ölmeyin.

Beğenenler: kurtkapan

tolga_pctolga_pc
Üye
Sphere 9/10

Hiçbir fikrim yoktu açarken lakin hemen tanıdım, çocukluğumda tvde defalarca yakalayıp hiç full izleyemediğim filmlerden biri. Imdb'ye ya da diğer kritik sitelerine girip düşük puan veren veledlere kafam köküne kadar girsin. 20 yıl olmuş daha yakınına girebilen film yok. Akıl durgunluğu cidden. < 3 Sharon stone
CoraxCorax
Üye
tolga_pc dedi:

Sphere 9/10

Hiçbir fikrim yoktu açarken lakin hemen tanıdım, çocukluğumda tvde defalarca yakalayıp hiç full izleyemediğim filmlerden biri. Imdb'ye ya da diğer kritik sitelerine girip düşük puan veren veledlere kafam köküne kadar girsin. 20 yıl olmuş daha yakınına girebilen film yok. Akıl durgunluğu cidden. < 3 Sharon stone

hacı yapma allah aşkına, sphere boktan bir filmdi.

buna 9 verdiysen, kitabını oku. ona 29 falan verirsin herhalde.
tolga_pctolga_pc
Üye
Niye ki nesi kötüydü? Kitabına göre çok sönük kaldığı gerçeği beyaz perdede eşine az rastlanılır bir film olduğu gerçeğini değiştirmiyor bence. Uzay temalı birçok film izledim 90'lardan günümüze kadar, benzer atmosferde daha iyisine rastlamadığımı düşünüyorum. Varsa önerin bakayım başka benzer kurgudaki filmlere.
SamsonSamson
Üye
Corax dedi:

tolga_pc dedi:

Sphere 9/10

hacı yapma allah aşkına, sphere boktan bir filmdi.

buna 9 verdiysen, kitabını oku. ona 29 falan verirsin herhalde.

Hojam tolga o, TGRT filmleri izleyip 10 puan falan veriyor.

Beğenenler: tolga_pc, Corax

LostLost
Üye
the invitation, gayet gerici bi gerilim filmi sekis/10
discussioncontroller