Telefon Önerisi
DharkanDharkan
Üye
Yahu resmi olarak geldiğini biliyorum. KVK/Genpa/Teleservice gibi köklü bir kurum olmadıkça o garanti bana pek bir şey ifade etmiyor.
rubyredrubyred
Üye
Dharkan dedi:

Yahu resmi olarak geldiğini biliyorum. KVK/Genpa/Teleservice gibi köklü bir kurum olmadıkça o garanti bana pek bir şey ifade etmiyor.

keşke sitesine bir baksaydın

Tüm ürünlerimiz KVK Teknik Servis garantisi ve güvencesindedir.
DharkanDharkan
Üye
Mallık yaptım. Oneplus f/p'si en güzel telefon o zaman. Bİlgilendirme için teşekkürler <3
NeOzguRNeOzguR
Üye
Annemin telefon mefta olduktan sonra bir telefon alalım diyoruz da. Turkcell faturaya yansıtmalı şekilde alma planımız var bir anda toplu para verme şansımız olmadığı için.

Öyle çok uç bir şey değil ama kötü de bir şey olmamasını istiyorum. En az 5" ekran olsa yavaş da olmasa yeter.

Samsung J5 iyi midir meselâ? Faturaya ek ödemesi de öyle uçuk değil hem.

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-j5-2016#Ozellikler

Türk Telekom'muş hat. Neyse.
darkredangeldarkredangel
Üye
TRT bandrol oranı %10'a çıkartılmış.
dodgerdodger
Üye
TRT bütçesinin üçte birini TRT world tek başına alıyor. Deli gibi para harcıyorlar şuan.
Nuvole BiancheNuvole Bianche
Üye
2000 tl civarı önerebileceğiniz eli yüzü düzgün bir akıllı telefon var mıdır?
isoticisotic
Üye
Xiaomi mi a2
Nuvole BiancheNuvole Bianche
Üye
Huawei mate 10 lite almış bulunduk
Dave Blake
Üye

Huawei mate 10 lite almış bulunduk

Bendeki versiyona daha yeni 8.0 güncellemesi geldi. Oldukça güzel, akıcı bir telefon. Şuanlık tek problemi bataryasının ekran açıkken 18 saat civarında gitmesi(sürekli wireless'a bağlı halde). Ascend G7 ile girdiğim Huawei dünyasının içindeki ikinci telefonum. Kardeşimde de P10 bulunuyor ve kamera performansı çok yakın. Arka kamera ile pro modda oldukça güzel kareler elde edebilirsin.
discussioncontroller