Formula 1
veeverveever
Üye

GIMI :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Hadi bu sefer evladim, hadi be.
creiGncreiGn
Üye

Formula 1'in sosyal medya kısmı Liberty Media'ya satıldığından beridir baya bi ilerleme kaydediyor ya. Highlightlar, özel programlar, geçmiş yarışlardaki önemli anlar vs. Ecclestone'ın elinde kalsaydı bu kadar gelişmeyecekti heralde.

https://open.spotify.com/show/44YvwJyqsCEEhNZBxuXZQ9?si=e4tB3DkZSZKUDiT5lovMMA

Geçtiğimiz aylarda "Beyond the Grid" adında bir podcast serisi başladı, güzel röportajlar oluyor tavsiye ederim.

Belkisi yok, kesinlikle gelismeyecekti. Ecclestone sosyal medya/interneti saçmalık olarak gören, açık açık "bizim hedef kitlenin belli, genclerin Rolex takan adam kadar parası var mı" diyen dinozorun teki. Böyle bir organizasyonu yönetip de kafa yapısı olarak 50 yıl öncesinde kalmak enteresan gerçekten.

*Podcast harikaymis bu arada.
veeverveever
Üye
Bottas tam bir cuck ya hahahahahha
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
Hamilton'ın yarış kazandığını gördükçe yarışın seyir zevki kaçıyor resmen.

Kimi o lastiklerle dayanabildiği kadar dayandı ama buraya kadarmış :(
Üye

Beğenenler: rubyred

Üye
https://twitter.com/F1/status/1039427731769970689?s=19

Kaç gündür söylentileri dolaşıyordu, yerine büyük ihtimalle LeClerc gelecek.

https://www.instagram.com/p/BnlCYA-hWBD/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1avjc1kyqpxlt

Önümüzdeki 2 yıl Sauber'de yarışacakmış.

Düzeltme: LeClerc açıklandı. Sergio Marchionne çok istiyodu kendisini ama görmeye ömrü yetmedi :( Epeydir Ferrari'de genç bir pilot görmüyordum umarım harcanmaz.
veeverveever
Üye
abi bu sezon ne memeledi be.
ElagordElagord
Üye
Ferrari için LeClerc çok erken bence... Mercedes'te iki deneyimli pilot varken bu şekilde yarışamazlar.
veeverveever
Üye
Hamilton 22 yaşında McLaren'de sürmeye başladığında Ferrari tarafında 2 deneyimli adam vardı Kimi ve Massa. Hamilton o sezonu 2. bitirdi.

F1'da erken diye bir olay yok.
creiGncreiGn
Üye
Leclerc pekala başarılı olabilir, en potansiyelli 3-4 gençten biri şu anda F1'de (Norris'in bizim ikinci pilotumuz olmasına da çok sevindim mesela).

Ancak Ferrari, Leclerc gibi potansiyelli bir pilotun olmasını isteyeceğim bir takım değil kesinlikle; Hamilton'ın 2007'deki çaylak haliyle, 2 şampiyonluğu olan Alonso ile gördüğü eşit muameleyi Ferrari'de Vettel'e karşı görecek mi Leclerc?

Kimi dahi iki senedir Vettel'in yancılığı görevini üstleniyor, Leclerc mü eşit muamele görecek? Ha şahsen takım emirlerine karşı değilim; sezonda 500 milyon harcayan takım elbette ki alacağı puanı maksimize etmek ve her iki şampiyonluğu da kazanmak için bunu yapacak. Raikkonen'e "Vettel senden hızlı" denmesi, Bottas'ın pite geç sokulması gibi şeyler gayet normal. Yalnızca Leclerc gibi potansiyeli olan biri yancı durumuna düşmesin isterdim.

*Raikkonen'in emekli olmadan önce F1'e başladığı takıma dönmesi de güzel bir hikaye oldu. Leclerc'e yerini kaptırıp emekli olmamasına çok sevindim.
discussioncontroller