Marvel's Spider-Man
veeverveever
Üye
100% Peter Parker'ın yerine geçme muhabbeti olacaktır. Oraya Miles Moralesi niye koysunlar yoksa, Peter'ın MJ'in yanında yardımcı olacak arkadaşı mı yokta, random sokakta denk geldiği Miles Morales'e Spider-Man olduğunu belirtiyor.

Ben her türlü şekilde oyunu alacağım düzgün bir Spider-Man oyunu oynamayalı bayağı oldu.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ya illa geçecektir ama bu oyunda öyle bir şey yok. Onu 3.oyunda yaparlar.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
Mj de gasteciymiş galiba lois Lane yapmaya karar vermişler belli ki
MuhallebiMuhallebi
Üye
DMC4 gibidir belki noktadan sonra M*rales'le oynarız.
Üye
heri niye yokmuş peki
SamsonSamson
Üye

heri niye yokmuş peki

Sen sor diye koymamışlar oyuna.
RidygoRidygo
Üye
Valla oyunla ilgili izlemedigim video kalmadi genclik. Gelmis gecmis en iyi orumcek adam deniyor. Seveniniz varsa durmasin.

Ben baya hype yapmis durumdayim. Hype trenine bile bindim o derece lmao.
veeverveever
Üye

heri niye yokmuş peki

Norman Osborn Green Goblin olmadığı sürece hikayenin Harry Osborn'a ihtiyacı yok.

O değilde Spider-Totem ve sonrasında gelen arcların hikayerini tekrar görmek istiyorum ben ya çizgi roman olur, film olur, animasyon olur fark etmez, azcık düzeltilse çok güzel run aslında.
Üye
o ne demek olm herifin en iyi kankisi yeşil cin olmasa da aralarındaki dostluk ve mj için kapışmaları iyi bro mekanikleri

2. oyunda yeşil cin yaparlarsa bizi etkilemesi için ilk oyunda zaten heriyle kanki vakti geçirmiş olmamız gerekir yoksa amazing spider-man 2 gibi weirdo bir hikaye olur
__skytalker____skytalker__
Üye
Komple beyaz olmasın diye miles koymuşlardır yerine. Harry'nin akıllarına geldiğini bile sanmıyorum.
discussioncontroller