Marvel's Spider-Man
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
yani oyunu aldım ama umarım peter parker tarafı güzeldir ya pişman olmak istemiyorum yine

web swing için 300 lira vermiş olmayayım lütfen
veeverveever
Üye

o ne demek olm herifin en iyi kankisi yeşil cin olmasa da aralarındaki dostluk ve mj için kapışmaları iyi bro mekanikleri

Abi işte o bro mekanikleri kapışmalar falan hep Green Goblin ile Peter arasında ki psikolojik problemleri harlamak için. Green Goblin olmazsa veya GG tehditi en azından biraz ortaya konulmazsa herhangi birisi Harry'nin yerini alabilir demek istiyorum.

Osborn ile ne bok yiyecekler hiç bilmiyorum ama bu sefer de Green Goblin olmasın ya artık ne bilem tutturamayacaklar gibi hissettiriyor zira + o kadar kötü ki düşman dizaynlarının bazıları (Scorpion, Electro gibi) korkutuyorlar beni. Zaten tipi Trump'a benziyor.

web swing için 300 lira vermiş olmayayım lütfen

Abi ben swing için verdim maalesef.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
parka git, salıncağa bin
bedava
veeverveever
Üye
Abi salıncak yarıda katuşu bitip beni göt üstü düşürüyorsa binerim.
MuhallebiMuhallebi
Üye
En olmadı hanımı ikna et.
DharkanDharkan
Üye
İradesizin önde gideniyim fakat aldım oyunu. :(

Button smash olmasından korkuyordum ama adamlar yapmış. Hem ağla gezmek, hem de combat bayağı iyi. Özellikle combat, ciddiye almayınca çatır çutur indiriyorlar. Yetenekler de epey çeşitli. Hikaye de şimdilik iyi görünüyor, çizgi romanlardan derleyip çakmamışlar da kendileri özenerek hazırlamışlar belli.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Kutulusu 400 TL'ymiş! Lol!
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
hikaye iyi gibi ama kalanı baya tırto. ağla gezmek güzel diye ful ubisoft yolundan gitmişler açık dünya konusunda. inanılmaz repetitif bir kolektibıl toplama ve suçlu döğme var. 0 ilginç görev. güvercin falan topluyoz ne alaka amk

cadıcı 3 2015te çıktı ama ne gerek var ki ders almaya konsol exc diye zaten 9.8 alacak herkesten, tıpkı çöpizon çöpo dawn far cry 3 ü kopyaladığında aldığı gibi
BenjaminBenjamin
Üye

cadıcı 3 2015te çıktı ama ne gerek var ki ders almaya konsol exc diye zaten 9.8 alacak herkesten, tıpkı çöpizon çöpo dawn far cry 3 ü kopyaladığında aldığı gibi

Hojam sen de her oyuna sırf konsol exc diye çöp diyorsun o ne olacak?

hayır bu oyunu ve horizonu oynamadım bilmiyorum da, RDR'ye bile çöp diyen gerizekalı pcci gördü bu gözler.

Şu oyun pc'ye çıksa bok gibi denilecekmiş gibi konuşuyorsunuz. Sanki her platforma çıkıp overratedın kralı olan bir ton oyun yokmuş gibi.
owleyesowleyes
Üye
Yine bok gibi denilirdi, çünkü bok gibi. Edward doğru yazmış. Ağla gezmek dışında zaten ilginç bir şey yok oyunda. Eski sikko dövüş mekanikleri, üstüne bunların her görevde(ki görevlerde hep aynı şey) kendini aşırı tekrar etmesi vs.

Hatta spider-mani izlerken aklıma diğer bir aksiyon-açık dünya oyunu Prototype geldi. Tür ve dövüş mekanikleri açısından aynılar ama, 9 sene önce çıkmış Prototype, sikko konsol ekskülisif Spider-man oyununa bin basıyor her şeyiyle.

Kötü işte, kasmaya gerek yok.
discussioncontroller