Oyungezer 131 - Eylül 2018
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
image

CD PROJEKT RED YENİ BİR EFSANEYLE Mİ KARŞIMIZA ÇIKACAK?
Cyberpunk 2077 Ön İncelemesi

KÖLN'DEYDİK VE HER TARAF OYUN DOLUYDU!
"Gamescom 2018" Dosyası

LEGION GİBİ BİR PAKETTEN SONRA İŞİ BİRAZ ZORDU
World of Warcraft: Battle for Azeroth İncelemesi

QUAKECON'DAN ÖĞRENDİKLERİMİZİ DERLEDİK
Fallout 76 Ön İncelemesi

OYUNU OYNAMAMIŞ ŞANSLI ÇOĞUNLUK İÇİN...
We Happy Few İncelemesi

2 BOYUTLU AKSİYON OYUNLARININ GELDİĞİ SON NOKTA
Dead Cells İncelemesi

MACERA TÜRÜNE YENİLİKÇİ VE ETKİLEYİCİ BİR YAKLAŞIM
Unavowed İncelemesi

"XCOM'UN AJANLISI"NDAN FAZLASI
Phantom Doctrine İncelemesi

TARİHİN EN BÜYÜK HAYAL KIRIKLIKLARINDANDI AMA NEYE DÖNMÜŞ
No Man's Sky: Next İncelemesi

CLEMENTINE'A UVAKTAN VEDA EDİYORUZ
The Walking Dead - Final Season: Ep.1 İncelemesi

İNCELEMELER
Bomber Crew (GKN)
City of the Shroud
Dead Cells
Death's Gambit
Elon Musk Simulator (EE)
Enter the Gungeon (Upd.)
Graveyard Keeper
Guacamelee! 2
Hellblade: Senua's Sacrifice (VR) (Upd.)
Madden NFL 19
No Man's Sky (Upd.)
Overcooked 2
Phantom Doctrine
Semblance
State of Mind
The King's Request
The Vagrant
The Walking Dead - Final Season - Ep.1
Thief of Thieves - Season 1
This is the Police 2
Unavowed
We Happy Few
World of Warcraft: Battle for Azeroth

ve çok daha fazlası...
Portal'da Call of Duty: Black Ops 4, Zoom'da Venom, Anime'de Asobi Asobase, TV'de Castle Rock, Bluray'de Avengers: Infinity War, Detay'da Rick Sanchez, Data'da Nvidia RTX serisi, Son Jeton'da The Elder Scrolls III: Morrowind...

iOS platformu için Oyungezer App'i:
https://itunes.apple.com/us/app/oyungezer/id1048116372?mt=8&ign-mpt=uo=2

Android platformu için Oyungezer App'i:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magzter.oyungezer

Web'den okurum diyenlere Magzter sayfası:
http://www.magzter.com/TR/Seti-Media/Oyungezer/Entertainment/

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Herkese selamlar,

Gamescom'da gösterilen oyunlar için, ama tabii ki özellikle Cyberpunk 2077 için gaza gelmek istiyorsanız doğru sayıdasınız. Zaten hem Gamescom'uyla hem incelemeleriyle bayağı oyun dolu bir sayı oldu, çok gaza getirici yazılar var, bütün paranızı ve zamanınızı bu sayıdaki oyunlara yatırırsanız sonra suçlusu biz değiliz :)

Dijital versiyonun yarın (Cumartesi), basılı versiyonunsa Pazartesi-Salı gibi çıkacaını tahmin ediyorum ama tahmin sadece bunlar, söz vermiş olmayayım.

İyi okumalar herkese,

Beğenenler: Tiberius, Aresny

SamsonSamson
Üye
-Ö- dedi:

Herkese selamlar,

Gamescom'da gösterilen oyunlar için, ama tabii ki özellikle Cyberpunk 2077 için gaza gelmek istiyorsanız doğru sayıdasınız. Zaten hem Gamescom'uyla hem incelemeleriyle bayağı oyun dolu bir sayı oldu, çok gaza getirici yazılar var, bütün paranızı ve zamanınızı bu sayıdaki oyunlara yatırırsanız sonra suçlusu biz değiliz :)

Dijital versiyonun yarın (Cumartesi), basılı versiyonunsa Pazartesi-Salı gibi çıkacaını tahmin ediyorum ama tahmin sadece bunlar, söz vermiş olmayayım.

İyi okumalar herkese,

Sarp'ın videosuna ne diyorsunuz hojam? Kovdunuz mu yoksa?
ico_irgico_irg
Üye
İlk fragmandaki elleri kanda olan ablamızı kapak bekliyordum ama bu efsane olmuş.

Beğenenler: edenknight

tolga_pctolga_pc
Üye
Samson dedi:

-Ö- dedi:

Herkese selamlar,

İyi okumalar herkese,

Sarp'ın videosuna ne diyorsunuz hojam? Kovdunuz mu yoksa?

O en son AC: Origins i beğenmeyince kovulmuştu yanlış hatırlamıyorsam.
vicente__
Üye
Harbi Sarp'a ne oldu yine?
ParaDise
Üye
Kapak Harika gözüküyor

Beğenenler: edenknight, nimruth

darkkkraldarkkkral
Üye
Oyun seçimi harika ama kapağı bir tek ben beğenmedim galiba. Bence biraz fazla karanlık ve göze hitap etmeyen karakterler barındırıyor.

Beğenenler: edenknight

swordbreaker
Üye
Derginin fiyatı artmadı mı cidden? Malumunuz kağıda zam geldi. Bu ay Level'da 1.6tl'lik bir fiyat artışı gözüme çarptı.

Beğenenler: ParaDise

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Sarp birkaç ay önce hem motivasyon eksikliği olduğunu hem de kendi projeleriyle uğraşmak istediğini söyleyerek ayrıldı da öyle kovulma, kanlı bıçaklı olma gibi bir şey yok yahu :)

@swordbreaker Henüz artış yok, hayırlısı bakalım :)
BaradhBaradh
Oyungezer
-Ö- dedi:

Sarp birkaç ay önce hem motivasyon eksikliği olduğunu hem de kendi projeleriyle uğraşmak istediğini söyleyerek ayrıldı da öyle kovulma, kanlı bıçaklı olma gibi bir şey yok yahu :)

Ya geçen ay ofise geleyim mi diye mail attım, biri telefonla aradı ve nefes alıp verdi sürekli. Ben de İstanbul'dayken uğrayayım dedim, kapının iki yanında automated turret çıktı, canımı zor kurtardım. Göksu Evleri'ne girişimi bile yasaklamışsınız, bu kadar olmaz!

Şaka bir yana, yok yaw kanlı bıçaklı olmak falan. Ömer'i yine İzmir tatiline ikna çabalarım sürmekte, Eren ve Şahap için de geçerli tabii bu.

İşin özü, OGZ'nin oyun dünyasına, donanıma, konulara ve kavramlara yaklaşımını (görüşleri değil, yaklaşma tarzını) artık çok kendimle aynı bulmuyorum. İnternet ve etkileşimin de yeri ile ilgili sıkıntılarım vardı destek çıkmak için geri döndüğümde. E her yapıda az çok ters olunca, devam etmenin pek anlamı kalmadı. Ben de bohçamı sırtlanıp çıktım. :) (2 ay falan oldu galiba ben foruma bunu yazalı).

Zaten 2017 sonunda Battlefront II için dönmüş, biraz destek olmuş ama uzun vadede devam etmeyeceğini öngörmüştüm (Youtube donanım videolarının altındaki yorumlarımda da bunu belirttim sık sık). Duyuru gör, heyecan yap, daha gelmeden modasını geçirip kenara koy, yenisine atla kültürü artık bana çok doğru gelmiyor. İçerik konu başlıklarımız da uymuyor. E3 ile ilgili video içerik üretmek isterdim ben mesela, ya da RTX konusunda eski Maya deneyimlerim üzerinden Ray Tracing konuşmak, en basit şekliyle API anlatıp "bak abi, bu nedenle önemli işte" demek isterdim. Hatta mümkünse bunu Twitch'ten etkileşimli, ne bileyim Discord'dan bot destekli falan yapmak... :) Ama dediğim gibi, farklılaştık yıllar içinde.

Neyse ki ben ufak bir kitle ile Discord'da tüm bunları konuşabiliyorum. Benim gibiler ölmemiş daha yani :D OGZ de candır, tatlıştır, güzeldir, vesaire. :)

Beğenenler: ico_irg, 502

discussioncontroller