Yan gelip atış yeri
TaxmanTaxman
Üye
dodger dedi:

yaşınızı falan bilmiyorum ama genç olanlar varsa ileride anlar durumu. tabi yaşı 30 ve üzeri olup hala aynı durumu devam ettirebilen de olabilir aranızda, illa benim gibi olcaksınız demiyorum. sadece günde 18 saat wow oynayan bünyeden buraya gelmeme şaşırdım. elbet bir yavaşlama bekliyordum ama bu denli keskin ve hızlı değil.

konsol oyunlarını övmüyorum, zaten onu da oynamıyorum pek. demek istediğim oyun oynama isteğimin acayip sönmesi. steamde en son kona falan almıştım sanırım. bitmedi. broken sword 5 var, 1 yıldır ara ara oynuyorum bitmedi.

koltuk masa beni bitirdi zaten. sadece internet için kullanıyorum bilgisayarı aşağı yukarı. ps4'te exclusive çıkarsa oynarım işte ara ara.

Bu bana üniversitede oldu. Bütün gün ona buna kafa yorunca yatmadan önceki 2-3 boş saatimi asla interaktif bir meseleye harcayamıyorum. Dizi izliyorum maksimum. Yazın eve gelince tam tersi oluyor.
CaturdayCaturday
Üye
Taxman dedi:

dodger dedi:

yaşınızı falan bilmiyorum ama genç olanlar varsa ileride anlar durumu. tabi yaşı 30 ve üzeri olup hala aynı durumu devam ettirebilen de olabilir aranızda, illa benim gibi olcaksınız demiyorum. sadece günde 18 saat wow oynayan bünyeden buraya gelmeme şaşırdım. elbet bir yavaşlama bekliyordum ama bu denli keskin ve hızlı değil.

konsol oyunlarını övmüyorum, zaten onu da oynamıyorum pek. demek istediğim oyun oynama isteğimin acayip sönmesi. steamde en son kona falan almıştım sanırım. bitmedi. broken sword 5 var, 1 yıldır ara ara oynuyorum bitmedi.

koltuk masa beni bitirdi zaten. sadece internet için kullanıyorum bilgisayarı aşağı yukarı. ps4'te exclusive çıkarsa oynarım işte ara ara.

Bu bana üniversitede oldu. Bütün gün ona buna kafa yorunca yatmadan önceki 2-3 boş saatimi asla interaktif bir meseleye harcayamıyorum. Dizi izliyorum maksimum. Yazın eve gelince tam tersi oluyor.

kes lan bidıls

Beğenenler: Mosquétero

TaxmanTaxman
Üye
Mantıklı, iyi günler.
CaturdayCaturday
Üye
iyi akşamlar, bidıls geyler içindir

SamsonSamson
Üye
O zaman sen niye dinlemiyorsun?
CaturdayCaturday
Üye
çünkü sen geysin

DemifiendDemifiend
Üye

Şunu bırakayım da biraz hareket gelsin foruma.
Adam sonuna kadar haklı.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
tim burton filmleri en iyi batman filmleridir, aksini iddia eden bu işten anlamıyordur.
işte bu işten anlamayan bir adamın diğer videoları
image
veeverveever
Üye
>My 19 years of existence
>Seeing it as an old jaded man

Izlemeyi burada biraktim.
502502
Üye
2018 yılında "öldüren betmen mi olurmuş" ve "oyuncak satmak istiyorlar" gibi orijinal ve ufuk açıcı argümanlarla patreon bağışı toplanabiliyorsa hepimiz kendimizi boşa yoruyoruz.

Beğenenler: Firewing

discussioncontroller