Marvel's Spider-Man
RidygoRidygo
Üye
Oyunu baya uzun sure oynadim. Mukemmel olmus. Izlemekle oynamak arasinda ucurumlar var. Oyunun grafiklerinden falan hic bahsetmek istemiyorum. Gereksiz.

Sunlar benim cektigim ekran goruntuleri. Herkes kendine gore degerlendirsin. Goruntuler 4K. Orjinal goruntulerseniz daha etkili degerlendirebilirsiniz.
Spoiler:

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Animasyonlar, dovus sistemi, swing, gadgetlar zart zurt hersey on numara bes yildiz. Gercekten spider-man seven biriyseniz oyun size hakkaten oldurtuyor. Peter'in normal yasami, labda olup bitenler vs cok iyi kaldiriyor oyunu. Daha onceki tum spider-man oyunlari aksiyon filmi gibiyken burada o evrenin yasadigini, bir hikayesi oldugunu ve icinde oldugunuzu hissediyorsunuz.

Bulmacalar falan biraz dandik olmus. Ama neyseki yapimcilar da farkindaymis ki bulmacalari otomatik olarak gecebilme opsiyonu koymuslar.

Bu arada photo mod sadece ani yakalamaya yariyor. Durdurup kendiniz poz verdirmiyorsunuz. O secenek sadece selfie modunda ve cok hafif kafa ve govde konumunu kaydiriyor. Bir de gozlerin modunu secebiliyorsunuz.

Bunu neden soyledim? Oyunun hareket ettiginiz her ani her karesi cizgi romandan firlamis gibi gorunuyor. Ne zaman fotograf cekmek isteniz illaki guzel gorunuyor. Bir de bu isin sadece fotograf kismi. Animasyonlarin guzelligi, mekaniklerin kusursuz diyemesem de kusurusuza yakin yumusacik ve akici calismasi, etrafinizda olup bitenler, insanlarla etkilesim, sehrin yasiyor olmasi vb bir suru etken oyunu mukemmel yapiyor.

Gelmis gecmis en iyi spider-man oyunu oldugu kesinlikle cok dogru. Teknolojinin gelisimi buna buyuk bir etken tabiki.

Eksi yonleri yok mu? Var tabiki.

Collectible'lar biraz olmamis. Henuz oyunu bitirmedim ama boyle giderse en sevmedigim yonu olabilir.

Aklima baska bisey gelmedi su an. Not vereceksem 9/10. Collectible muhabbetini azicik daha ozenerek yapabilselermis 10/10 a yururmus.

Karakterin seveni icin bulunmaz nimet benden soylemesi.

Spoiler:
Yayalarin sayisi da oldukca fazla. Etkilesim isi de cok guzel yedirilmis.
AlejandroAlejandro
Üye
May hala ölüyor
Harry venom imiş
Son boss octopus
veeverveever
Üye
spolierlari sikledigimi impala
AlejandroAlejandro
Üye

Kutulusu 400 TL'ymiş! Lol!

Kutulu oyun alanın peygamberini sikeyim bu devirde beyinsiz ilkel kafalı yaratıklar.
mcprozackmcprozack
Üye
Oyungezer'de böyle orospu çocuğu,döl ısrafı,çirkin,şişko,vajinaları yarak dahil herşeyi almaktan iyice havuza dönmüş analarının ağız tabanını siktiğimin belgeselden çıkma kişilerle dolu.Bunlar hep kontrolsüz üremenin ve akraba evliliğinin sonuçları işte.

Beğenenler: MAVİSAKAL

MuhallebiMuhallebi
Üye
Şu oyunu elime geçirebilsem de beğenip beğenmememe göre taraflardan birinin annesine küfredebilsem keşke.

Beğenenler: PiccolaKid, Nesteress, Corax

TaxmanTaxman
Üye
Alejandro dedi:

Kutulusu 400 TL'ymiş! Lol!

Kutulu oyun alanın peygamberini sikeyim bu devirde beyinsiz ilkel kafalı yaratıklar.

Hocam molotofları atıp atıp duruyorsun ama yakamıyorsun kimseyi.
veeverveever
Üye
Valla begenemeyenlere uzuldum ben Shattered Dimensions'dan beri alamadigim keyfi aliyorum su an.

8 sene olmus
Orderabi
Üye
anladığım kadarıyla geçen senelerde yaptıkları çöp oyunlara biraz grafik ve idare eden bir hikaye basmışlar ve diğer her şey yine çöp olmuş, dövüş sistemi, fizik falan hak getire. 10 yıl öncesinin arkham oyunu bile şunu havada karada sikerir.

konsolcueğlendirir/10

Beğenenler: Samson

AlejandroAlejandro
Üye
MAY HALA ÖLÜYOR OYUNUN SONUNDA

HARRY VENOM İMİŞ

SON BOSS OCTOPUS
discussioncontroller