Telefon Önerisi
Orderabi
Üye
şakomi redmi5 alın arkadaşta gördüm akıyorrrrr
FirewingFirewing
Üye

Sony Xperia XA1 nasıldır? Ultra'sına hiç bulaşmıyorum büyük sevmediğimden.

Sony dışında birşey düşünmüyorum memnun olduğumdan, bu da baya uygun bir fiyata sahip, özellikelri de iyi göründü ama bir bilen varsa soram fikrini alam yinede dedim. Dİğer modeller benim için gereksiz iyi gibi geldi. 4K ile, çok yüksek işlemci ile, süper iyi kamera ile pek işim yok.

Biraz geç oldu belki senin için ama genel olarak da fikir beyan etmiş olayım.

Sony fanboyu olarak yazıyorum.

XA1 almayın. Z5 de almayın.

Kız arkadaşım XA1 aldı, daha 3 ay falan olmadan ekranda sararma oldu. Henüz götüremedik servise ana, kuzenim de almış ve aynı dert. O götürmüş, eleman daha bizimki hiç bir şey demeden "ekran mı sarardı abi, ver değiştirelim hemen" demiş. Kronik yani.

Başka bir arkadaşım Z5 dual mı ne ondan aldı, telefon 1 senesini doldurmadan pert oldu. Kilit tuşu çalışmıyor, kamerası zaten ilk bi iki ayda netlik sorunları çıkartmaya başlamış, vs vs...

Sony almayın abi. Cidden ne yaptıkları belli değil bir süredir.

Spoiler:
3 sene önce aldığım Oneplus 1 im artık yavaştan miladını doldurmaya başlayınca konuya bakayım güncel durumlar nedir diye girmiştim. Öyle görünüyor ki biriciğimin yağını üstten sıkıp alttan emmeye devam edeceğim pert olana kadar.
SamsonSamson
Üye
image

Hangisi?
MuhallebiMuhallebi
Üye
Hocam niye en üst sınıf telefonlar hep?
SamsonSamson
Üye
Muhallebi dedi:

Hocam niye en üst sınıf telefonlar hep?

Çünkü ben bunu hak ediyorum.
__skytalker____skytalker__
Üye
Firewing dedi:

Sony Xperia XA1 nasıldır? Ultra'sına hiç bulaşmıyorum büyük sevmediğimden.

Sony dışında birşey düşünmüyorum memnun olduğumdan, bu da baya uygun bir fiyata sahip, özellikelri de iyi göründü ama bir bilen varsa soram fikrini alam yinede dedim. Dİğer modeller benim için gereksiz iyi gibi geldi. 4K ile, çok yüksek işlemci ile, süper iyi kamera ile pek işim yok.

Biraz geç oldu belki senin için ama genel olarak da fikir beyan etmiş olayım.

Sony fanboyu olarak yazıyorum.

XA1 almayın. Z5 de almayın.

Kız arkadaşım XA1 aldı, daha 3 ay falan olmadan ekranda sararma oldu. Henüz götüremedik servise ana, kuzenim de almış ve aynı dert. O götürmüş, eleman daha bizimki hiç bir şey demeden "ekran mı sarardı abi, ver değiştirelim hemen" demiş. Kronik yani.

Başka bir arkadaşım Z5 dual mı ne ondan aldı, telefon 1 senesini doldurmadan pert oldu. Kilit tuşu çalışmıyor, kamerası zaten ilk bi iki ayda netlik sorunları çıkartmaya başlamış, vs vs...

Sony almayın abi. Cidden ne yaptıkları belli değil bir süredir.

Spoiler:
3 sene önce aldığım Oneplus 1 im artık yavaştan miladını doldurmaya başlayınca konuya bakayım güncel durumlar nedir diye girmiştim. Öyle görünüyor ki biriciğimin yağını üstten sıkıp alttan emmeye devam edeceğim pert olana kadar.

1 yıl oldu alalı, baya geç kaldın:DD

Tek sorunu ekranın sağ kısmı dokunmatik olarak biraz sorun çıkarmaya başladı, uçlarda hissetmiyor. Onun dışında baya memnunum.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Tabii ki de P20 Pro. Bebek gibi telefon. Morun asaletine bakın be.
SamsonSamson
Üye

Tabii ki de P20 Pro. Bebek gibi telefon. Morun asaletine bakın be.

Ciddi misin hojam bilmiyorum ama benim de seçeneğim o şu anda.

Hem işlemci vs. olarak diğerlerinden dah iyi hem de fiyat olarak diğerlerine nazaran daha ucuz.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Evet.
SamsonSamson
Üye
Aaar
discussioncontroller