FORUMEXEM nedir
kurtkapankurtkapan
Üye
zenmate ve türk telekom sorunsuz ya. 2snde açılıyor. daha iyisini göremedim ben
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Opera'dan girin direkt. 2000ler Google kullanmayı bilmeyen ebeveyni gibi linki kopyalar yapıştırırsınız.
502502
Üye
şu ana kadar imgurp'a yönlendiriyordum bakmak için ama upload yapılmıyordu. tor browser kullanıyordum ufak tefek uploadlar için ve o da bir süredir yapılmıyordu.

öteyefırlat mail ile kaydolunan ücretsiz zenmate ile şimdilik halloldu gibi görünüyor. Elveda hizliresim.

image
kurtkapankurtkapan
Üye
hızlıresim kolaylık yaw

bi çok yerde elalem iş bilgisayarı vb olduğu için vpn kuramıyor, ülke içinde hızlıresim sağlam. ki, 2013'te yüklediğim resimler vb hala duruyor, görece sağlam. yurtdışından görülmüyor işte, sıkıntı o.

operanın vpni benim tt'de çalışmıyor btw. eskiden mobil çalışıyordu, şimdi o da çalışmıyor wifidan girdiğimde.
SamsonSamson
Üye
hızlıresim çomarlıktır.
veeverveever
Üye
DNSCrypt + goodbyedpi kombosu bende çalışıyor Türk Telekom'da.

Beğenenler: funky_boy

funky_boyfunky_boy
Üye
çok dillendirme.
tolga_pctolga_pc
Üye
kurtkapan dedi:

operanın vpni benim tt'de çalışmıyor btw. eskiden mobil çalışıyordu, şimdi o da çalışmıyor wifidan girdiğimde.

Telefondan bahsetmiyorsanız pcde çalışıyor Opera tarayıcısının içine gömülü olan VPN. O yüzden eklenti muhhabetiniz baya garip görünüyor. DNS vb. şeyler bağlantı hızınızı dandik VPN'ler kadar olmasa da yerine göre kesiyor artı online oyunlarda DNS ile oynamak senkronizasyon sorunları oluşturuyor. Firefox kullanıyorum ama gidip eklentilere güvenmek yerine yasak siteye bağanacağım zaman Opera açıyorum, mis. (Türk Telekom'dayım bu arada)
discussioncontroller