Telefon Önerisi
salih32salih32
Üye
Neden iphone (se)X alıp kendini şımartmıyorsun
SamsonSamson
Üye
salih32 dedi:

Neden iphone (se)X alıp kendini şımartmıyorsun

Hiç düşünmeyip basacaktım bi de apple deneyelim diye hojam ama sonra fark ettim ki her gün ılık zenci dölü içen hermafrodit sjw bir orospu evladı olmadığımı hatırladım.

Zaten o dörtlü arasından performans ve donanım olarak en sağlam telefon huawei.

Beğenenler: kurtkapan

kurtkapankurtkapan
Üye
net bir dahaki telefonum ayfon olacak lakin bağırdım

p20nin moru lakin üstadyarışı net
creiGncreiGn
Üye
@samson;

Hajum verdiğin seçenekler arasında Huawei p20 pro çok net. Eğer garantisi olmaması dert değil dersen de sıfır Pixel 2 derim. 3500'e falan var zaar. Ben aldığımda daha dolar 4'ün altındaydı ama bu kadar ucuz değildi yine de. 4k altı fiyat mükemmel.

Baya bir süredir Pixel 2 kullanıyorum, şu ana kadarki en iyi akıllı telefon tecrübem diyebilirim açık ara. Google'ın saf android'i önünde diğer bütün yorumlar diz çöküp tövbe eder. Cihazın kendisi, donanım ve kamera zaten dört dörtlük ama OS'i direkt kaynağından kullanınca diyorsun android böyle olmalıymış diye. Google Assistant adeta Jarvis olma yolunda ilerliyor. Güncellemeleri ilk günden almak, fotoğraflar için sınırsız cloud alanı gibi güzellikleri saymıyorum bile.
FirewingFirewing
Üye

1 yıl oldu alalı, baya geç kaldın:DD

Tek sorunu ekranın sağ kısmı dokunmatik olarak biraz sorun çıkarmaya başladı, uçlarda hissetmiyor. Onun dışında baya memnunum.

Hee bak bu da vardı ilk iki ayda mı ne çıktı, yazmayı unutmuşum. Neyse yav iyi senin başın ağrımamış pek en azından.

Beğenenler: __skytalker__

DharkanDharkan
Üye
Sony bok diyorduk da kasıt arıyordunuz bir de
Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
2000-2500 arası hangi telefonu önerirsiniz? Telefonları hiç takip etmediğim için gönlüm samsung'dan yana ama bilemiyorum
FaironFairon
Üye

2000-2500 arası hangi telefonu önerirsiniz? Telefonları hiç takip etmediğim için gönlüm samsung'dan yana ama bilemiyorum

Xiaomi Redmi 5 Plus

Baya memnunum telefondan. 2000-2500 arası baya çöp bir aralık. Şakomi 2000 altı bir fiyatla efsane telefon sunmuş.
discussioncontroller