En son hangi filmi izlediniz? Yorumunuz, notunuz?
BenjaminBenjamin
Üye
Zodiac

8/10

tolga_pctolga_pc
Üye
Hereditary 7/10

Yeni film olduğundan şurası iyi şurası kötü demeyeyim belki izlersiniz, ama oyunculuklar ve kurgu bir gerilim filmine göre çok üst düzey, o yönüyle bile izlenebilir. Sadece son düzlük fazla aceleye gelmiş, onun dışında iyi film.

Bunun haricinde Harrison Ford filmlerini indirdim, 1980den itibaren onları izliyordum ama çok yazmaya hacet yok onları.
iammarslıiammarslı
Üye
se7en - 7/10
ısınamadım bu filme tam ya. kaliteli yapım ama birkaç büyük plot hole vardı.
tolga_pctolga_pc
Üye
Rosemary's Baby

Meeeh puan bile vermeyeceğim, filmin sonunda geri verin 2 saatimi diye haykırdım . Gerilim filmi diye nerden duyduysam indirmişim bi ara, izleyeyim dedim, yok gerilim falan, gizem var o da azıcık ucundan. Upuzuuuun bir boka yaramayan giriş kısmı falan içim bayıldı. iyi hoş öylesine izliyordum bari güzel bi plot twist çıksın da bitsin kapatayım diye, o kadar boktan bağlandı ki hala sövüyorum. Gerçi Polanski'nin hayatı kararmış bu filmden sonra ama ne diyeyim yaav .
AK_LampardAK_Lampard
Üye
ppffssttttt
tolga_pctolga_pc
Üye
valla bu çöpü beğenenlerin ebesine rahatça atlayabilirim eğer demek istediğin oysa. karşıma geçip post bile kasmayın yani. bir tek oyunculuklar iyi işte ama izlerken beklediğim şey o değildi.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
sus sıçarım senin çanağına
sen sinemadan ne anlarsın amk çarıklısı
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
pomeron mu bu acaba ya
tgrt'de islami dublajlı film izleyip oyunculukları değerlendiriyor falan
AK_LampardAK_Lampard
Üye
tgrt.

sesli.
SamsonSamson
Üye
Aynısını ben geçen yazmıştım amına koyyim, repostlamayın.

Beğenenler: AK_Lampard

discussioncontroller