Alpha Protocol
gigagiga
Üye
Translate kullanarak Türkçe yamasını yapıyorum, çeviri kalitesi videodaki gibidir
https://www.youtube.com/watch?v=2EgUdlmwrXM
tolga_pctolga_pc
Üye
bypass i niye çevirmedin hojam, yazsaydın ya kalp ameliyatı diye

Beğenenler: Samson

DemifiendDemifiend
Üye
Dün aklıma gelmişti hep spec ops övüyoruz, biraz da şu oyunu övelim diye konu hortlatacaktım.
Ama şimdi şöyle bir soru soruyorum, Neden? Neden bir oyuna translate'den yama yapılır ki?
gigagiga
Üye

Demifiend dedi:

Dün aklıma gelmişti hep spec ops övüyoruz, biraz da şu oyunu övelim diye konu hortlatacaktım.
Ama şimdi şöyle bir soru soruyorum, Neden? Neden bir oyuna translate'den yama yapılır ki?

kendim için yapıyorum , elimde sözlük oynamak istemedim, bitince de paylaşacağım, dileyen ister indirir oynar

tolga_pctolga_pc
Üye
Elinde sözlükle oynasan şu yaptığın vakit kaybından 10 kat daha faydalı olur ingilizcen için.

Beğenenler: Demifiend

gigagiga
Üye
tolga_pc dedi:

Elinde sözlükle oynasan şu yaptığın vakit kaybından 10 kat daha faydalı olur ingilizcen için.

Yıllardır hep merak ettiğim bir şeydi, bu oyunda da , not defteri ile dosyaları açıp çeviri yapabiliyorsun, senin ingilizce seviyen TOEFL'dır. ilgilinmez geçersin, yapılan çevirinin seviyesi de video da var beğenen yükler
SamsonSamson
Üye
giga dedi:

tolga_pc dedi:

Yıllardır hep merak ettiğim bir şeydi, bu oyunda da , not defteri ile dosyaları açıp çeviri yapabiliyorsun, senin ingilizce seviyen TOEFL'dır. ilgilinmez geçersin, yapılan çevirinin seviyesi de video da var beğenen yükler

Kodumun çomarı bu tarz sikik işlerle uğraşacağına git ingilizce öğren.

Siktimin cahilleri ya...
gigagiga
Üye
Samson dedi:

giga dedi:

tolga_pc dedi:

Siktimin cahilleri ya...

En azından küfür kıyamet konuşmaktan iyidir, komik mi sanıyorsun kendini küfür edince, yoksa çok bilgili mi oldun, keşke o yazdıklarını ingilizce yazsaydın daha anlamlı olurdu.
SamsonSamson
Üye
giga dedi:

Samson dedi:

giga dedi:

tolga_pc dedi:

Siktimin cahilleri ya...

En azından küfür kıyamet konuşmaktan iyidir, komik mi sanıyorsun kendini küfür edince, yoksa çok bilgili mi oldun, keşke o yazdıklarını ingilizce yazsaydın daha anlamlı olurdu.

Goddamned rednecks, learn how to speak English and not waste your time with fucking stuff like this.

Fucking uneducated fucktards...
tolga_pctolga_pc
Üye
''uğraşacağına'' / ''uğraşmak yerine'' nerede hojam böyle mi çeviri yabıyorsun
discussioncontroller