CAKE IS A LIE
Dan DirikDan Dirik
Üye
In Soviet Russia, cake makes YOU!
Zer0
Üye
Wrong.

In Soviet Russia, THE LIE IS A CAKE !
hajimenodairinin
Üye
in soviet russia, man pacs you..
homesick alienhomesick alien
Oyungezer

hmmm. Olabilir. Ancak sonu olarak nedir:

NİRDE BİZİM KEKİMİZ BÖÖREEMİZ? SERPİL ABLA BİZE MAMA BUL!

sayi50 dedi:

Acaba bir şiirde Serpil Ablaya yazsam bize bir kek getirirmi?
Bir ara denemek lazım
Ya abi dün akşam kek aklımın ucundan geçmiyordu,gece bütün topic'i okudum sonra birde şiir yazdım, şimdi canım kek istiyor T_T. Acaba 2 dk çıkıp alsammı. Neyse haftasonu anneanneme gidiyorum ona yaptırırım

aha, ne zaman tersine döndü bu iş ya? biz istiyoduk keki de siz yapıyodunuz hani?? sayi50 hazır annaneye gidiyoken...  :hungry:
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Ben anneannemde 1 tepsi sade/kakaolu karışık keki bitirdim.. size de getirecektim ama yola çıkıyorum yarın sabah yola çıkyorum.. artık haftaya 1 tepsi kekle ofisi ziyaret ederim...
Misafir
EFendim... Ben en çok üzeri portakal kabuklu ya da limon kabuklu ve aynı aromayı taşıyan CAKE'leri severim...

LooP
Üye
cake 'em all!
sayi50
Üye
Snake - Colonel I'm inside the Baker
Colonel - Alright Snake it seems like the only way to get Metal Cake(!) is to take elevator at the back of the baker.
Snake - Understood.
Colonel - But don't forget Snake... The cake is a lie... So don't try to find it.
Snake - But if cake is a lie how they can create a Metal CAKE?
Colonel - I don't know Snake... But that's not important... If they release that Metal Cake, people will think that cake is not a lie so you have to destroy it fast...
Snake - I got it Colonel... Snake Out!

Ya abi birşey dikkatimi çekti. Ben 2-3 yıldır Kek yemiyorum ve hâlâ hayattayım... OLAMAZ BEN BİR İNSANIM T_T
böhüüüüüüüüü

neyse hele ben bi kekimi yiyeyim sonra bakarız OGZ ahalisinin ihtiyaçlarına. Zaten taktım kafaya bir gün börek, çörek alıp dayanıcaz kapınıza :D. Aslında önce OGZ'yi doyursak? Birşey falan olursa dergi çıkmaz yoksa editorleri takan yok >:D (Alınmayın canım... Yada vazgeçtim alının MWAHAHAHAHHA >:D)

Bu arada ben o Companion Cake'den istiyorum...

not: ben niye hep uzun şeyler yazıyorum yaa
tasoli
Üye
senin kekin yalanmış dark templarcım

bize yalanmamış lazım  :p:

iğrenç ve muhtemelen yapılmış bir espiri ama tutamadım kendimi 24 sayafada bakamadım gecede uyumadım (yine) mazur görün :D
Misafir
Efendim...

I just made THIS CAKE disappear!

[img width=600 height=450]http://img116.imageshack.us/img116/9585/cimg6104lt5.jpg[/img]

[img width=600 height=450]http://img216.imageshack.us/img216/8517/cimg6105sn7.jpg[/img]
discussioncontroller