CAKE IS A LIE
Florama
Üye
Marquez dedi:

Yahu gece gece canım kek çekti iyi mi =\

Avatarını bitirmeden yok sana kek mek!
Xlaronak
Üye
CAKE IS A LIEEEEE!!!!! *önündeki turret'a bas tekmeyi* *turret çukura düş* *I don't blame you*...

NoT: Kek yalan değildir... Yarın anneye psikolojik baskı uygulanıp (Anne hadi bak...) yaptırılacaktır. Sıcak sıcak sütle yenecektir... Budur.  :katana: :hungry:
Dark Templar
Üye
doğrudur.kek yalan değildir.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Rütben öyle demiyor Darkımm Templarım
Dark Templar
Üye
ben gizli ajanım KurtulanımSamam :D andırkavır eycınt
Dark Templar
Üye
uzun süredir cake is harbiden lie =D
Gaz Maskeli Adam
Üye
"The Cake is a Lie" Portal oyunundaki 16. Test Champerdaki(14 müydü la acaba) duvar yazısında yazan bir cümledir. GLaDOS kardeşimiz sapık bir seri katil olduğundan keki yapıyor sonrada keki alıp buzdolabına geri koyuyor GLaDOS kardeşimiz. Başka bir kurban bulduğunda ise keki çıkartıyor ve diyor ki: " Al bak keki yaptım testi çöz kekini ye sonra degit!" diyor. Tabii ki zavallı kurbanın ağzının suları akıyor ve testleri bir bir geçiyor birde bakıyor ki 19. Test Champerdeki asansör keke değil cehenneme gidiyormuş. Kurban kafayı yiyor ve GLaDOS kardeşimize küfürler ediyor. GLaDOS ise bunları kamerayla kaydedip YouTube'da yayınlıyor. Bu yüzden YouTube yasaklanmadımı. Efenim sonra kahkahalarlar gülüyor ve keki alıp buzluğa koyuyor. Dikkat edin sıradaki kurban siz olabilirsiniz!
B StyLeéB StyLeé
Üye
Geçen annemin günü vardı, sabah evden çıkarken gözüme şu ortası delik keklerden çarpmıştı ama acelem vardı "Sonra yerim" diyip çıktım.

Akşam eve geldiğimde "kek yalan olmuştu". Bildiğin "cake is a lie" yani :)
RaideN
Üye
senin ruhun benim ruhumun önünde diz çöker tövbe ister!11
discussioncontroller