Rütbe Sistemi Mantığı
Misafir
Sınıfsız, imtiyazsız, kaynaşmış bir kitleydik oysa ki. Olmadı OGZ.

Careful with that saber, Laçin =)
PiranhaPiranha
Üye
öylede Puhaha, bende sabit sabit ilerliyordum yaw ay ay yıl yıl (forum aktifliği başka mesaj sayısı az olmak kasmamak başka), yani demem o ki o zamanlar hakkımızla söke söke rütbemizi edinmiştik. Millet bir kaç ayda edinirken rütbeden rütbeye koşarken (msj sayısına bakıyordu) ben kaç yıl sonra anca rütbelemiştim hey gidi hey... Jedi Knight kaybettim üzülmeyeyimde napayım :P
Hurin, valla ağsından bal damlıyor güzel dedin...
KocaAyak
Üye
Benim rutbem, sizin rutbeniz efendim. Hala oksijen kaynagi ile kaynasmis vaziyetteyiz, ayirabilene ask olsun. :)
PiranhaPiranha
Üye
tabii efenim ne demek eksik olma neLTu, rütbe bahane...
2pac
Üye
Nedir bu rütbe sevgisi anlam veremedim :)
Laçin
Üye
Hurin, size de rütbe verilmesi için çok savaştım. Özellikle de benetath the ground üyeleri için :D

Bu arada rütbe bir bahane ya, öyle eğleniyoruz işte. Sevdiğimden değil. Ancak onore de olmuyor değil insan hani :kaçır:
[WT]Elessar
Üye
Laçin dedi:

Bu arada rütbe bir bahane ya, öyle eğleniyoruz işte. Sevdiğimden değil. Ancak onore de olmuyor değil insan hani

Doğalgazla bir ilişkin olmadığındandır.. (:
PiranhaPiranha
Üye
O zaman rütbeyi bırak gitsin Laçin'cim ağırlık yapmasın şimdi >:D

@2pac, valla hiç derdimiz tasamız yokken birde bakıyoruz ortaya bir rütbedir atıvermişler, arkadaşlar bizi bozar diyorum olmuyor alan alıyor almayan kaçıyor, naparsın. Zamanında bizimde vardı işte öylesine işte ya ya..  :-[ :'( kaçın arkadaşlar yarıdinazorluğum tutacak :D
Laçin
Üye
Ehah, ama bu rütbe biraz doğal rütbe sayılır. Çünkü, şu anda burada bulunan arkadaşlar sağolsunlar beni hep espri kaynağı yaparlardı yüzyüze buluşunca dahi.

Yazarlar bile "laçin hep buradaydı, siteyi üzerine kodladık" derlerdi ;D

Özledim lan o günleri birden :üzül:
deddodeddo
Üye
Laçin'in yokluğu büyük bir update'in habercisi olabilir mi?

Bir de şey, yukardaki forum düğmesi yerine bazen Laçin yazardı, ona tıklardık biz.
discussioncontroller