Rütbe Sistemi Mantığı
Esiax
Üye
Bence herkesin "rütbe"si olsun. Rütbe yazsın orda

Tamam vurmayın...
PiranhaPiranha
Üye
Laçin dedi:

Ehah, ama bu rütbe biraz doğal rütbe sayılır. Çünkü, şu anda burada bulunan arkadaşlar sağolsunlar beni hep espri kaynağı yaparlardı yüzyüze buluşunca dahi.
Yazarlar bile "laçin hep buradaydı, siteyi üzerine kodladık" derlerdi ;D
Özledim lan o günleri birden :üzül:

evet yaw ne güzel günlerdi onlar...
hadi bakalım Laçin kendini nasıl affettireceksin şimdi, herkez Laçin diyor başka bişey demiyor :P NeLTu Deddo [WT]Elessar Puhaha Hurin vs alınmasın sonra...
Neyse arkadaşlar işte unutmayın eskileride eski günleride vefasız olmayın. (neyse yaw birden.. ehemm :)
Misafir
Piranha dedi:

evet yaw ne güzel günlerdi onlar...
hadi bakalım Laçin kendini nasıl affettireceksin şimdi, herkez Laçin diyor başka bişey demiyor :P NeLTu Deddo [WT]Elessar Puhaha Hurin vs alınmasın sonra...
Neyse arkadaşlar işte unutmayın eskileride eski günleride vefasız olmayın. (neyse yaw birden.. ehemm :)

Niye alınayım anlayamadım, uykusuzluğuma verin. Gidip şekersiz bir Türk kahvesi içeyim ben en iyisi.
PiranhaPiranha
Üye
yok yaw Puhaha, baksana kendini nasılda bulunmaz hint kumaşına benzetiyor siteyi bile onun üzerine kodlamışlar :D neyse benim sistemler karışıyor gece gece işte naparsın öylesine demiştim.. İyi hatırlatın bende bir nescafe çekeyim kendime sıcak sıcak ohh, birazda süt ekledikmi mis...
NOT: birazdan çıkıyorum işallah görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın.. rütbeliler yemesin sizi...
Laçin
Üye
Piranha, eski günler gerçekten güzeldi(yazacak birşey bulamayan insan modeli) ;D

Deddo dedi:

Laçin'in yokluğu büyük bir update'in habercisi olabilir mi?

Bir de şey, yukardaki forum düğmesi yerine bazen Laçin yazardı, ona tıklardık biz.

Ütüme mi basıyordunuz :'(
KocaAyak
Üye
Suan o kadar acimki, Lacini bile yiyebilirim. :P

Lacin benim rutbem yapaymi simdi. Beni anlayan, eski forumun sicacik kucaginda pis pis diye sallayan sen, bana yapay diyorsun. Hic yakistiramadakgklasdgaskşdg
PiranhaPiranha
Üye
ya gidiyordum ben...
Güzel günlerdi onlar evet (ama şu ifadeye, yazacak birşey bulamayan insan modeli-II)... şey NeLTu, 'pis pis sallayan' sakın pış pış olmasın o.. hem siz o vakitler naparmışsınız yaw bir anlayamadık neyse ben kaçayım. cafemde soğudu...
KocaAyak
Üye
Klavye magduruyum ben.

Uzerime bu kadar gelmeyin. İmla olarak duzeltmeye calisiyorum kendimi. Ek olarak klavye masrafi yaptirmayin. :D
Laçin
Üye
Hakikatten de gelişiyorsun ama! Baksana, şimdiden noktalamalardan sonra bir boşluk atlamaya başladın. =)

Yakında en iyi imla sende olursa hiç şaşmam ;D
Misafir
Sanmam, Türkçe karakterler yok hala.
discussioncontroller