Rütbe Sistemi Mantığı
Laçin
Üye
Teşekkürler abim, nerelerde olalım ya, okuyoruz işte =) Tekirdağ'da okuyorum, Namık Kemal Üniversitesinde =)

Öyle işte, gidip okuyalım, eğitimden geri kalmayalım dedik; bu yaşta okuyoruz =)(22)

Eheh, siz nasılsınız?
Misafir
İyiyiz Laçin'im, sen yokken buralar çok değişti. Yeni Forum diyorlar bana da vallahi. Bir sürü yeni arkadaş geldi, Arutha duumcu oldu, Harry Mason Opeth'ten bıktı falan filan.

NKÜ - Türk Dili Ve Edebiyatı, my mission.
KocaAyak
Üye
Klavye almadım bu arada. Yazdıklarıma Word ile Türkçe karakter ekliyorum. =)
Laçin
Üye
Bence bu misyonunu değiştirsen çok ama çok iyi olur. Vizyonun gereği, eğer t.d okumak istiyorsan NKÜ yanlış seçim.

İlk başta hocaları biraz kıldır buralardakilerin. Hiçbirşey bilmezler, kitaptan okumaya çalışırlar ve beceremeyince yanlarında taşıdıkları gazeteyi açıp okumaya çalışırlar.

Bazı öğretmenler klavye öğretmeye çalışır, q'nun üsütne f gibisinden.

Bazıları gelir bir problem çözmeye çalışır, tüm ders boyunca tahtada poposu bize dönük bir şekilde problemi ders boyunca çözemez, giderken de kendisinin çözemediği problemi bize yıkar...

Bence en az marmara veya istanbul üniversitesi t.d düşün derim. Hiç olmadı ankara üni. veya ege üni. de iyi diyorlar.

Sakın N.K.Ü olmasın. Şurası bitsin ben de istanbulda bir üni daha okuyacağım kısmetse ;D
Harry Mason
Üye
Gabriel dedi:

Harry Mason Opeth'ten bıktı falan filan.

ne? =D
Misafir
Lan?! Namık Kemal'ı çok övdüler bana? Şöyle nefistir, böyle hocalar vardır, şöyle insanlar vardır falan filan. :/ Allah Allah.

İÜ'de siyasi olaylar var abi, benim gibi bir adamda girmeden olmaz işte olaylara, vururlar beni. :( Boğaziçi olsa çok şukela olur.
PiranhaPiranha
Üye
Harry Mason, evet yazık oldu çok yazık..
Uludağ Ünisinin ne günah var yada olmadı Balıkesir Üniversitesi hem Tıp Fakülteside yoldaymış, ya bırakın Üniler arası savaş çıkartmayın burda şimdi rütbelilerden zor kurtulduk zate ;D
FireMcFireMc
Üye

ne? =D

"Opeth sux" diye ortalarda dolaşan benim zaten. =D
Laçin
Üye
Gabri, kim onlar anacığım? Ben NKÜ'nün ana kampüsünde, tekirdağın içinde okuyorum, hocalardan herkes şikayetçi. Hemen hemen hiç yetkin insan yok. Olanlar da zaten i.ü'den falan gelme.

Her üniversitede siyasi olaylar var. Mesela bizim üni'de ülkücü gençlik daha baskın. Solcu arkadaşlar gıklarını çıkartamıyorlar ;)

Sana tavsiyem, o üniversitede okuyanlarda bilgi alman yönünde olacak. Mesela istanbul üniveristesinde okuyan, hatta senin istediğin bölümde okuyan samimi pattes var, ona danışabilirsin =)
Misafir
Ben senin yanına gelmek istiyorum amaaa. =(

Şaka bir yana, daha 2 sene var önümde. Ama araştırmalara başladım şimdiden. =/
discussioncontroller