Oyungezer Online'a RSS desteği!
Misafir
Merhabalar.

Başta NTVMSNBC olmak üzere ilgi alanım olan bir çok internet sayfasını RSS uygulamaları ile takip ediyorum.
(Bilmeyenler için bkz: RSS nedir, yenir mi?) Oyungezer'i de sık sık takip ediyorum, ancak sayfanın Haberler bölümüne RSS desteği gelirse oldukça güzel olacağına inanıyorum. Haber içeriğinin tamamı RSS'e yansımak zorunda değil, sadece haber başlığı yansıyabilir ve biz de buna tıklayarak web tarayıcısında açılan yeni bir pencerede / sekmede bunu okuyabiliriz.

Forumda RSS desteği var, ancak Haberler sayfasında yok. Bu, bence giderilmesi gereken bir eksiklik.
OmerHakan
Üye
Kesinlikle efendim haberlere RSS desteği eklenmeli. Hatta joomla kullandığınız için oldukça kolay olur diye düşünüyorum.
radalin
Üye
Sadece haberler için değil, sürekli güncellenen her kategori için birer rss eklenirse süper olur.
akif87
Üye
Evet sitenin en buyuk eksikliği bence RSS dir.
Pyrotoxin
Üye
ben siteye yeni üye oldum ve gözüme çarpan ilk şey sitenin rss desteğinin olmadığını farketmek oldu =( smf nin varda joomlanın sanırım açmamşsınız son girdileri haberleri takip edebilmemiz için lütfen rss desteğini açabilrimisiniz^^
radalin
Üye
bencede RSS olabilirse cok guzel olur!
MelkorMelkor
Üye
2 sene öncesinin konusunu tekrar canlandırayım.

rss eklenmiş fakat kullanamadım ya da çalışmıyor. kullandığım program rss linkini istiyor fakat aşağıdaki rss butonuna tıklayınca şöyle bir hata sayfası açıyor: http://oyungezer.com.tr/component/ninjarsssyndicator/?feed_id=1&format=raw

büdü: nevır maynd. şimdi tekrar denedim ve çalıştı.
discussioncontroller