Rütbe istiyoruz!!!!(OGZ MODERÖTÖRLERİ) duyun sesimizi!!!!!!!!!
black_ilhan
Üye
Degerli goyun dostlarım Rütbe istiyoruz ama sesimizi duyan yok!!!!(Şu andan itibaren duyulacak!!!!)
Arkadaslar bir çogumuz 1, 1,5 senedir. OGZ online,ye üyeyiz ancak hepimizin profilinde Alpha Üyesi yazıyor!!!. Artık buna bir son verelim.!!!Rütbe istiyoruz biz!!!!;
Bunu için diyorum;ki.Herkez istedigi rütbeyi yorumunu yaptıktan sonra yazsın ve sonunda bir !!!Rütbemiz olsun!!!(ilk açılısı ben yapıyım)
black_ilhan
_SoN_uSTa_(Rütbem olsun sayın OGZ Moderötörleri)

Diye yazalım goyun dostlarim....
Son olarak banlanırsam hakkınızı helal edin....... :banned: (Ölmek var; Dönmek yok;)(Gerekirse ofisi bile basarız) :D
ElladanElladan
Üye
Attırıcan sen bu gidişle kendini, hadi hayırlısı.
Misafir
Hayatında başarılar.
neRon
Üye
Misafir
Moderötör geldi (:

Ve evet, rütbelerin isteğe yada bir sistematiğe göre verilmediğini tekrar hatırlatalım. Gerekli başlıkları yukarıda arkadaşlar vermiş, inceleyip ondan sonra başlık açın bundan sonra. Ha biraz da üsluba dikkat edersek ne güzel olur, İzlanda gibi oluruz.
Çağlayan
Üye
Şimdi şöyle açıklayayım Black İlhancım. Rütbeler istek üzerine verilmiyor. Bu forumu diğer forumlardan farklı kılan bu. Post kasarak rütbe yükselmesi yok, link paylaşarak +rep puanı falan kazanılmıyor. Bu forumda rütbe aslında orada yazılı olan şey değil, görünmez bir kalem ile yazılıyor kullanıcı avatarı tepesine. Rütbesi olmayan ama yazdığı mesajların her satırını okutan insanlara verilmiş bir rütbe var mesela, saygı diyoruz biz halk dilinde. Ve o rütbeyi kazanmak kolay değil, kazananın da rütbe yerine yazılacak bir "10 kilo dasdas" yazısına ihtiyacı olmuyor genelde.

Ben mesela 10 kilo dişmacunu yiyerek kazanmıştım bu rütbeyi, sonra ağzımdan kelime yerine dasdadasdasdasd gibi sesler çıkmıştı. Tuhaf bir andı asla bir daha yaşamak istemem. Bir sonraki rütbem için 17 kilo çam sakızı çiğnemeyi düşünüyorum, sonra "kşüfülöh" kelimesini söylemeye çalışacağım. 17 kio kşüfülöh. Süper rütbe bence. Anıtkabire gitsem kimlik sormadan içeri alırlar valla. Hatta İngiltere bile vize istemez böyle bir rütbe üzerine. Kşüfülöh diyorum yahu. Öyle böyle değil. 
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller