Sitenin forum dışındaki kısımlarıyla ilgili öneriler
falanca17
Üye
Locco dedi:

Site sürekli gidip geliyor.

Spoiler:
Yok sorun bendeyse hemen modemi sökeyim balkonda aşağı atayım

Spoiler:
sorun sende değil serverda. modem yerinde dursun (:
Locco
Üye
falanca17 dedi:

Spoiler:
sorun sende değil serverda. modem yerinde dursun (:

Sana dua etsin abisi yoksa yolcuydu ;D
;D :stab: :stab:
Ayni MarzîAyni Marzî
Üye
Ana Sayfa tasarımıyla ilgili bir önerim olacak, sayfanın tasarımı biraz fazla karışık değil mi? Daha sadeleşse, reklamlar sağ üst köşede yer alırken, sayfanın içinde olmasa mesela? Reklamlar ve resimlerle birlikte bir renk cümbüşü var çok, başlıklar tek renk olsa ve biraz daha az resim konsa? Biraz her şey sığdırılsın curcunası var sayfada kısacası, daha sadeleşmesini talep ediyorum bir kullanıcı olarak =)
Misafir
GamesCom tuzu biberi oldu, Forum'da dolaşırken şu üstteki logo bile çok gözüme batıyor.  ^^
falanca17
Üye
Forumun üstünde ve sayfaların yanında çıkan resimler gelişi güzel hazırlanmış. Keşke hazırlayan kişi anasayfanın ve forumun tasarımını ve renk durumunu göz önüne akıp öyle yapsaymış.

Edit: Aslında yanlış yere oldu bu yazı :S
stabilostabilo
Üye
http://www.ign.com/

Bir de buraya bakın o zaman, her tarafından renk fışkırıyor sitenin :)

Anasayfanın biraz daha işlevselleşmesi gerek bence. Öncelikle son atılan mesajlar kısmını yukarı çıkarın :) Twitter'ı aşağı alabilirsiniz. Haberlerden sonraki kısım da oldukça gereksiz bence, oradakilerin kaldırılıp farklı bir şeylerin koyulması gerek(ne olabilir? bilmiyorum.).
falanca17
Üye
stabilo dedi:

http://www.ign.com/

Bir de buraya bakın o zaman, her tarafından renk fışkırıyor sitenin :)

Anasayfanın biraz daha işlevselleşmesi gerek bence. Öncelikle son atılan mesajlar kısmını yukarı çıkarın :) Twitter'ı aşağı alabilirsiniz. Haberlerden sonraki kısım da oldukça gereksiz bence, oradakilerin kaldırılıp farklı bir şeylerin koyulması gerek(ne olabilir? bilmiyorum.).

Bakın şöyle bir sitede var demen bana ilginç geldi. Sitenin tasarımına göre değişir bu durum.
Arkapılanı koyu gri, görseller ve yazılar turuncu iken yukarıya turkuaz, mor ve açık renkler koymanın pek güzel durmadığını söyledim.

Anasayfayla ilgili söylediklerin çok doğru (:
stabilostabilo
Üye
falanca17 dedi:

Bakın şöyle bir sitede var demen bana ilginç geldi. Sitenin tasarımına göre değişir bu durum.
Arkapılanı koyu gri, görseller ve yazılar turuncu iken yukarıya turkuaz, mor ve açık renkler koymanın pek güzel durmadığını söyledim.

Sadece sana dememiştim, karışık diyenler falan(ca) da vardı da üstte... Genel bir cevaptı yani :)
Barnz
Üye
ign, ben kendimi bildim bileli o soğuk görünüşü taşır.
a_smurfa_smurf
Üye
falanca17 dedi:

http://www.gamescom-cologne.com/

GamesCom'un kurumsal renkleri bu, kafaya göre kurumsal logo ve key art rengi değiştirilmez dünyanın hiç bir yerinde.
discussioncontroller