Fairy Tail [Anime]
Alexiel
Üye
Genç bir büyücü olan Lucy’nin hayali, Fairy Tail loncasına katılmaktır. Seyahati sırasında Natsu adında genç bir adamla karşılaşır. Natsu’ya hayallerini anlatır ve yoluna devam eder. Ancak bir süre sonra Lucy, birtakım adamlar tarafından köle olarak satılması için yakalanır. Fakat Natsu ortaya çıkar ve Lucy’i kurtarır. Natsu çok güçlü bir ateş büyücüsü ve Fairy Tail loncasının bir üyesidir. Natsu, Lucy’e Fairy Tail’e katılmasını teklif eder. Böylece Natsu ve Lucy bir takım olurlar ve loncanın verdiği görevlere beraber katılırlar.

Kaynak: AGT

[center][img width=640 height=358]http://img339.imageshack.us/img339/4774/vlcsnap2101912.jpg[/img]
[img width=640 height=358]http://img119.imageshack.us/img119/7513/vlcsnap2103119u.jpg[/img][/center]

Artık animemiz de olduğuna göre animeye yönelik konuşmaları buraya taşıyalım. :)

Daha izlemedim ama yorumlarda en çok bahsedilen kısım Erza, hem de sadece OP kısmında gözüktüğü halde. ;D

Bu da extra ;D ;D :-*
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Konuyu açmak üzereydim bende.Neyse gördüm en azından önüne geçtik iki konu olmasının :P

Anime güzeldi baya.Bir kaç bölüm izlemeden tam karar veremeyiz tabii ama bence olmuş

(Mangayı okumayanlar için konuya tanıtım ve resim koysak güzel olur sanki?)
MonthiusMonthius
Üye
İyi oldu bu anime başlığı. :)

Yorumlarda dediğin de benim MSN'de bir bölüme başlarken "Erzaaaaaaaa" bir de bölüm bittikten sonra "Erzaaaaaaaaa" diye haykırışlarım sanırım değil mi? :P

Diğer başlıkta da demiştim, burada da diyeyim; seslere alışmak biraz zaman alacak sanırım, ama yine de güzeldi ilk bölüm. Natsu'nun büyüleri de animasyon olarak tahminimden biraz farklı olmuş ama iyiydi yine de. Ama ilk bölümden aklımda kalan yegane şey chibi Erza yine de. :P
chackal
Üye
Güzel bölümdü :D

Ama büyülerden önceki mühür gibi şeyler çok garip geldi bana ya pek sevmedim onları :D
Alexiel
Üye
Sadece Erza'nın resmini koysak da olacak yani? ;D

Hemen güzelleştirelim. ;D
pabucumun satanisti
Üye
O mühürleri ben de pek sevmedim; yani mangasını biraz taradım da pek yok mühürlerin olduğu büyüler...

öhöm neyse canım erza kem küm bana yeter :D
MonthiusMonthius
Üye
Alexiel dedi:

Sadece Erza'nın resmini koysak da olacak yani? ;D

Hemen güzelleştirelim. ;D

Aaa, sana yolladığım Erza'nın bikinili resmini koymamışsın ilk mesaja? :P (Yok, şaka yaptım aman koyma zaten. Başlık şu anda bile çığırından çıkmak üzere, onu koyarsan mümkünatı yok toparlayamayız. :P)
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Yeniden baktım da opening ve ending şahane olmuş.

Çevirip psp'deki opening koleksiyonuna atmam lazım :aşk2:
Vaizard
Üye
Dur bakalım, biraz ilerlesin anime izlemeye başlarım. mangayı okumadım, merak ediyorum çok aslında.
cank92
Üye
Arkadaşım çok bahsetmişti mangasından bir türlü başlayamadım, manga da 100 küsür sayı yayınlanmıştı karıştırmıyorsam, animeyle birlikte dalarım ilk sayıdan.
NeOzguRNeOzguR
Üye
Kesinlikle süper bir giriş bölümü olmuş :D Benim gibi Fairy Tail manyağına beğendirdi kendisini.Seslerde şık olmuş.Eminim 10 bölüm sonra çok daha fazla alışacağız.Kısacası herşey çok güzeldi.İzleyin izlettirin efem :D :D
discussioncontroller