Geçen Ayın Oyunları Eklendi
dcdstyle
Üye
http://www.oyungezer.com.tr/oyunlar/

Hafiften bir kıpırtı var sanki ne dersiniz? Kalbi kırılmayı beklenen masum oyunları vaktinden geç de olsa ekliyoruz. Haberiniz olsun. Zaten hepsini tam güncelledikten sonra bir duyuru yaparız fakat avucu yazmak için kaşınanlar varsa başlasın şimdiden.
Ageofcuyuz
Üye
bilgisayarım kulustür olduğundan hiçbirini kaldırmaz
Dragnar
Üye
Niye Lord of the Rings serisinden tek bir oyun bile yok?Oyunlar sayfasında Lord of the Rins:Conquest veya Battle for Middle Earth serilerini görmek isterdim
Misafir
The Secret of Monkey Island : Special Edition'ı inceledim, oyunu eklerseniz ben de incelememi eklerim. Eklemezseniz de sizin kaybınız. :P

Ya da; http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26//topic,20950.msg677810.html/#msg677810
gameovergameover
Üye
G-Force ve Republic Heroes'u yazdım, sabırsızlıkla eklenmesini bekliyorum xD
Bir de geçen hafta mı ne Prinny incelemesi göndermiştim bir tane, kabul edilmedi mi o, tam olarak nasıl öğrenebilirim? =)
gameovergameover
Üye
Ee, ne oldu? Eklenmeyecek mi oyunlar? =(
uliking
Üye
Merhaba ben yeni bir üyeyim, aslında yeni bir oyungezer okuru değilim, ama siteye yeni üye oldum. Çok eskiden beri takip ediyorum oyun sektörünü, Battlefield Bad Company 2 için bir inceleme yapmak istiyorum, oyunlara eklenirse sevinirim. Oyunculuk benim için bir hobi, ve ileride daha fazla inceleme yapmak istiyorum. Belki (umuyorum ki) bir gün dergide bile yayınlanırlar. :)
ercan95
Üye
fifa 2010 var bi tek elimde o kadar.
liquoredmindliquoredmind
Üye
Alan Wake incelemesi eklemeyi düşünmüştüm ama sanırım oyunlara eklenmemiş, neyse artık...
peace
Üye
Artık oyun eklemiyorlar sanki.
discussioncontroller