h1z1-websitesinde-ne-gizli
YAZAN Pozan Erten

Sony bu giz işlerini seviyor.

Sony Online Entertaintment'ın yayınlayacağı zombi temalı hayatta kalma oyunu H1Z1 hakkında hepimiz meraklanıyoruz. Sony de bizi meraklandırmak için elinden geleni yapıyor zaten.

Bugüne kadar bir çok iddialı açıklamada bulundular. Gelmiş geçmiş en büyük crafting sistemi bizde dediler, en büyük çevre etkileşimi bizim oyunumuzda olacak dediler, oyunun dünyasının inanılmaz büyük olduğunu söylediler, bu oyunun gelmiş geçmiş en zor oyunlardan biri olacağını da dile getirdiler. H1Z1 üzerinde büyük bir beklenti yaratmak istedikleri gayet açık. Söz konusu marka Sony olunca da bu beklentiyi karşılayabileceklerini bilmek oldukça heyecan verici.

Sony gizemli işleri de seviyor. Oyunun web sitesinin ana sayfasında yer alan görüntüde soldaki dağa baktığınızda yanıp sönen bir ışık fark edeceksiniz. Sony boş durmamış ve web sitesine daha şimdiden bir easter egg yerleştirmiş. Yanıp sönen ışık aslında bir mors alfabesi kodu ve çevirdiğinizde ise sizi panaromik bir görselin olduğu adrese yönlendiriyor. Gelen görsel bize oyunun dünyasının büyüklüğünü ve yalnızlık hissini şimdiden hissetiriyor. H1Z1 2 ay içerisinde beta sürecine başlayacak, bilginize.

Aşağıdan tıklayarak siz de bu görsele ulaşabilirsiniz,

İŞTE O GÖRSEL!


 

 

İLGİLİ BÖLÜMLER