Adam Gibi Mobil Oyunlar #4

Angry Birds'den Rol Yapma Oyunu Geldi!
YAZAN Sinan Akkol

Angry Birds'den Rol Yapma Oyunu Geldi!

Vereceğimiz parayı, harcayacağımız zamanı ve oynanmayı gerçekten hakeden "Adam Gibi Mobil Oyunlara" ayırdığımız bu bölümümüze hoş geldiniz.

Angry Birds Epic çok başarılı bir oyun, ama onun açıklamasına birazdan geçeceğiz zaten. Adam Gibi Mobil Oyunlar'ın bu bölümünde, geçen bölümdeki şikayetlerinizi gözönüne alarak, Android oyunlarına da ağırlık verdik. İki tane çok başarılı Türk oyununa da yer verdik. Android oyunları incelemelerinde bana destek çıkan Şahap ve Göker'e buradan kocaman teşekkür ediyorum.

Bakalım bugünlerde otobüs zamanlarınızı hangi oyunlar emecekmiş!

NASIL NOT VERİYORUZ:

Bu bölümde her zaman en son çıkan oyunlara yer vereceğiz, ama birkaç sene öncesinin gözünüzden kaçmış olabilecek mükemmel oyunları da yer alacak. Genel kural: Gerçekten oynanmayı hakeden, yarım saat içinde para tuzağı haline gelmeyen oyunlar yer alacak.

Oyunları "görsel ve ses", "ömür" ve "fiyat ve kalite" kategorilerinde 5 üstünde puanlayıp, nihai notunu da beş üstünden vereceğiz.Bedava olup da "Uygulama İçi Ödeme" gerektiren oyunlarda da bu kaliteyi arayacağız ve bu oyunlarda ayrı bir değerlendirme kategorisi olarak "UİÖ Rahatlığı" (Uygulama İçi Ödeme Rahatlığı) olacak.Mesela, Dungeon Keeper gibi nefes almak için bile para isteyen bedava bir oyun "5 üstünden 0" alırken, Plants vs Zombies 2 gibi sonuna kadar bedava oynayabildiğiniz bir oyun "5 üstünden 5" alabilecek.