Güncelleme: Fallout 4Şişe Kapaklarıyla Almak İsteyen Güzel Oyuncu

YAZAN Alp Pektaş

Sakla kapağı gelir zamanı

Güncelleme: GatorMacheteJr adlı oyuncu Bethesda'nın topluluk yöneticisi Matt Grandstaff'ten olumlu bir mail almış. Oyunu kapak toplayıp almak isteyen ilk kişi olduğu için Kasım ayında oyunun bir kopyası kendisine gönderilecek, kapaklar da People's Bank of Point Lookout'a yatırılacakmış. Resimleri paylaştığı imgur sitesinden biri oyunu alamadığı takdirde ona hediye edeceğini söylemiş. Böyle oyuncuları görmek güzel gerçekten. GatorMacheteJr'ı tebrik ediyor ve oyun çıktığı zaman güle güle oynamasını diliyoruz.

ndXIKcd.png

Asıl Haber: Bugünlerde sosyal medyada ve oyun sitelerinde göz önünde olan bir haberi sizlerle paylaşmak istiyorum.

GatorMacheteJr adındaki bir Reddit kullanıcısı öğrenim gördüğü Fallout 3'ün hastası olmuş ve Fallout 4 çıkana kadar geçen 4,5 yıllık lisans ve 3 yıllık master hayatında içtiği içeceklerin kapaklarını biriktirmiş. 2000'den fazla olan kapakların toplam ağırlığı 5 kiloyu geçiyor ve bunu Maryland'deki Bethesda'nın merkezine yollaması biraz masraflı olmuş. GatorMacheteJr'ın Bethesda'ya yazdığı not şöyle:

"Merhaba beyler ve hanımlar,

Yeterince açık olmadı belki, ben serinin büyük bir hayranıyım. Fazla söze gerek yok, Fallout 4 ile daha çok şey gördüğümde çok heyecanlandım. Farkettiğim üzere ön siparişleri almaya başlamışsınız. Sadece savaş öncesi dönem parasına ait fiyatları gördüm. Bugünlerde döviz kuru oranının ne olduğunu kesin bilmediğim için Fallout 3'ü ilk oynadığım günden bu yana biriktirdiğim tüm kapakları yollamak istedim. Banyo tartımı ve Vikipedi'de gördüğüm sayıyı kullanarak 2240 kapak civarında olduğunu düşünüyorum. Bu oyunu karşılamalı, değil mi?

Ben bir PC kullanıcısıyım ve Steam kullanıcı adım ---. Eğer bu işe yaramazsa mail adresim şu ----. Kapaklar ödeme olarak kabul edilmiyorsa bana haber verin, eminim bir çıkış yolu bulabiliriz. Buna ek olarak Ağustos'ta taşınıyorum, sonrasında bana bir şey yollayacak olursanız (hayat birikimlerimin karşılığı gibi) adresim bir işe yaramaz. Bana sadece mail atın, bunun da icabına bakarız. 

Zamanınızı harcayıp bunu okuduğunuz için teşekkür ediyorum, umarım 7.5 yıllık kapak stoğum Bethesda'nın çöp kutusunu boylamaz. 

Sevgilerimle

Seth ---"

Bethesda'dan henüz bir açıklama yapılmış değil. Oyuncunun bu zekice girişiminin karşılığını verecekler mi yoksa hayır bize gerçek para gerekiyor mu diyecekler yakın zamanda öğreneceğiz. 

İLGİLİ BÖLÜMLER