Legends of Tomorrow'dan Heyecan Verici Yeni Bir Fragman

YAZAN Baran Köse

Çok iyi dizi olacak, çok!

The CW kanalında ekrana gelecek, Flash ve Arrow dizilerinden ortak oyuncuların yer alacağı Legends of Tomorrow dizisinden nihayet yeni bir fragman geldi. 

Öncelikle diziyi bilmeyenler, duymayanlar için kısaca açıklayalım. RIP Hunter adlı zamanın bütünlüğünü korumak ile görevli kahramanımız günümüze geliyor ve bizi Vandal Savage hakkında uyarıyor. Zamanı değiştirdiğini ve engellenmesi gerektiğini söylüyor. Kurduğu ekipte ise Firestorm, Atom, White Canary, Hawkman ve Hawkgirl yer alıyor. Fakat bu kahramanlarla yetinmeyen RIP Hunter, Captain Cold ve Heat Wave gibi iki azılı kötü adamı da ekibe dahil ediyor. Böylece bu enteresan beraberlik ile zamanda Vandal Savage'ı kovalamaya başlıyorlar. 

Eğer Arrow ve Flash dizilerini takip ediyorsanız bu sezonun çoğu bölümünün bu dizi için ön hazırlık olduğuna dikkat etmişsinizdir. The CW diziye çok önem veriyor ve bu da zaten fragmandan anlaşılabiliyor.

 

Fragmanda benim en ilgimi çeken kısım "Man of Steel'ın öldüğünü, The Dark Knight'ın düştüğünü gördüm" cümlesi oldu. Bildiğiniz gibi The CW evreninde Superman ve Batman'den hiç bahsedilmiyor. Fakat bu cümle ile onların olduğunu, değişen zaman ile bir şekilde ortalıktan kaybolduklarını anlıyoruz. Belki dizide olacakların sonucunda Flash ya da Arrow evreninde ucundan da olsa bir pelerin ya da batarang görme şansımız olabilir.

Ben aşırı heyecanlandım izlerken ve beklentilerim çok yükseldi.