YAZAN Sistem Yöneticisi

Bize de bir uğrayın

Oyungezer’i size daha hızlı ve daha güvenli şekilde ulaştırmak için çalışmalarda bulunduğumuzu biliyorsunuz. Bunun için abonelik konusunda detaylı seçenekler ve imkânlar sunmaya çalışıyoruz sizlere.

Bu çabayı Türkiye’de gerçekleşen ve ileriye dönük fuarcılık hareketlerinin başlangıcı olmasını umduğumuz Gaming İstanbul (GİST) ile birleştirince, şimdi konusunu edeceğimiz kampanyaya geliyor sıra işte.

4-7 Şubat tarihleri arasında Lütfü Kırdar Kongre Merkezi, İstanbul’da gerçekleşecek olan GİST’te Oyungezer’e abone olan herkese 100. sayıyı da ileteceğiz. Malum, abonelik sistemi yapılan aydan sonra başlıyor, yani normalde Şubat ayında yapılan bir aboneliğin Mart sayısıyla başlaması lazım. Ama GİST’te sizlerin bilgilerini alacak, daha sonra size bu taahhütü hatırlatacağız. Olumlu geri dönüşünüz ve abonelik girişiminizle birlikte de 100. sayıyı, tüm güzel hediyeleriyle birlikte size ileteceğiz.

Gaming İstanbul ile ilgili detaylı bilgiyi www.gamingistanbul.com adresinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca Oyungezer olarak tüm fuar boyunca orada olacak, katılımcılarla lafın belini kıracağız. Bekleriz!