MercurySteam'in Yeni Oyunu Raiders of the Broken Planet Duyuruldu

YAZAN Furkan Kirazoğlu

Sonunda duyuru yapıldı

Castlevania: Lords of Shadow ile oldukça kaliteli bir yapım ortaya koyan, Castlevania: Lords of Shadow 2 ile de beklentilerin bir hayli altında bir iş çıkaran MercurySteam yeni oyununu duyurdu.

Raiders of the Broken Planet isminde olacağı açıklanan yeni oyunumuz online tabanlı bir aksiyon oyunu. Diğer oyuncularla bir araya gelip işgalcilere karşı mücadele edebileceğiz. Bunu yaparken başvuracağımız yöntemlerse ateşli silahlar ve güreş tarzı yakın dövüş sistemi olacak.

Oynanış mekaniklerinin yanında Raiders of the Broken Planet’ın güçlü, sinematik yapıda bir hikayeye sahip olacağı da açıklandı. Bu hikaye belirtilene göreyse bölümler halinde çıkışını yapacak. MercurySteam her bölümün oldukça düşük bir ücretten satışa çıkacağının da altını çizdi.

Raiders of the Broken Planet bu yıl içerisinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. MercurySteam’in dağıtımını kendi başına üstleneceği yapım için beta kayıtları da açılmış durumda. PC oyuncuları bu adres üzerinden kaydını yaptırabilir.

İLGİLİ BÖLÜMLER