Mass Effect 2, Kısa Bir Süreliğine Origin’de Bedava (Güncelleme)

YAZAN M.İhsan Tatari

EA sen hayırdır?

Güncelleme 2: EA, yanlışlıkla erkenden ücretsiz yaptığı Mass Effect 2'yi yeniden bedava olarak sundu. Oyunu herhangi bir para ödemeden kapabilirsiniz.

Güncelleme: Neden bilmiyorum ama bu sabah saat 8:00-9:00 sularında bedava olan oyun şimdi yeniden ücretli görünüyor. Muhtemelen ya yanlışlıkla erken başlattılar ya da bir sorun var. Yabancı ve yerli oyun basınında kafalar karışık. Arada bir durumu kontrol edeceğim ve tekrar bedava olursa haberi güncelleyip en tepeye taşıyacağım. Hediyenin sadece 1 saatliğine süreceğini sanmıyorum, EA bile o kadar kötü olamaz… di mi? Di mi? Bizden kaynaklanmayan bu sorun için hepinizden özür dilerim.

Orijinal haber: EA’in dijital oyun satış platformu Origin üzerinden ara sıra bedava oyun dağıtmasına alışkınız. Bunların genelde, hatta büyük çoğunlukla oldukça eski oyunlar olmasınaysa daha da alışkınız. Battlefield 3 ve Dragon Age: Origins’i saymazsak şimdiye dek SimCity 2000, Theme Hospital ve Syndicate gibi güzel ama müzelik şeyleri dağıtıyorlardı. Bu ay ise oldukça şaşırtıcı bir teklifle çıktılar karşımıza: Mass Effect 2

Dilerseniz hemen şimdi Origin’e girip Mass Effect 2’yi kütüphanenize ekleyebilir ve ölüm ya da iflas sizi ayırıncaya dek kendisine sahip olabilirsiniz. Teklif edilen sürüm, oyunun standart versiyonu. Öte yandan Digital Deluxe sürümünde de aman aman bir şey yok zaten.

Mass Effect 2, serinin hayranları tarafından çoğunlukla üçlemenin en iyi oyunu olarak gösterilir. Eğer hâlâ oynama şansı bulamadıysanız ya da oyunun bir kopyasına daha sahip olmak isterseniz bu fırsatı kaçırmamaya bakın. 

İLGİLİ BÖLÜMLER