The Witcher 3’ün 2017 Duvar Takvimi Pirelli’yi Aratmıyor

YAZAN M.İhsan Tatari

Sıkıyorsa asın duvara

Alman asıllı ünlü cosplay sanatçısı Maul’u daha önce duymuş, çalışmalarını görmüş olabilirsiniz. Hayatını dublörlük yaparak ve video oyunları etkinliklerinde boy göstererek kazanan Maul’un (ya da gerçek adıyla Ben) Darth Maul, Solid Snake ve John Marston gibi kostümleri oldukça meşhurdur. Onu en son şu sıralar betası süren Gwent’in tanıtım etkinliklerinde Rivialı Geralt olarak görmüştük.

}

Instagram hesabından çalışmalarını sürekli paylaşan Maul’un Geralt’a olan düşkünlüğü ve sevgisi herkesçe biliniyor, çünkü durmadan The Witcher ile ilgili fotoğraflar paylaşıyor. Karaktere bürünmeyi seviyor anlayacağınız. PCGamer'da yer alan habere göre, geçenlerde bir arkadaşının şakayla karışık “The Witcher 3 için bir duvar takvimi yap da odama asayım,” demesiyle birlikte ansızın kafasında bir proje şekillenmiş ve CDPR’dakilerin de izniyle (çünkü adamların gönlü geniş) resmi olmayan bir The Witcher 3 takvimi çıkartmaya karar vermiş.

Takvim için çekilen fotoğraflardan bazılarına aşağıdan görebilirsiniz. Ünlü banyo sahnesi de aralarında elbette. Bazı üstsüz fotoğrafların yanı sıra esprili kareler de var. Geralt ile Imlerith’i “başka bir evrende” gösterende olduğu gibi…

the-witcher-2017-001

the-witcher-2017-004

the-witcher-2017-002

the-witcher-2017-003

the-witcher-2017-006

the-witcher-2017-005

Maul toplamda 13 fotoğraf bulunan takvimini kendi sitesinden 29,00 dolara satıyor. Ülkemize gelişiyse kargo masraflarıyla 42,99 dolara patlıyormuş. Alacağımdan değil ya, neyse… Bunu odamın duvarına asarsam babam da beni nerelerimden nerelere asar bilemiyorum…

Fotoğrafların geri kalanına (aralarında biraz açık saçık olanlar da var, küçük okurlarımız görmesin diye hepsini koymadım) ve sanatçının Dishonored 2, Metal Gear Solid, Game Of Thrones ve Red Dead Redemption gibi oyunlar için yaptığı diğer çalışmalara Instagram ya da Facebook hesabından göz atabilirsiniz.

İLGİLİ BÖLÜMLER