For Honor'un Oyun İçi Mağazasında 100 Dolara Kadar Ürün Var

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Oyun içi mağazası ilk günden yayında.

 Ubisoft'un bu konuda daha önce hiçbir açıklaması olmadı, fakat oyuncu kitlesi olarak oyun içi mağazayı bekliyorduk. Çoğunluk bir yamayla eklenir diyordu, ancak mağaza oyunun çıkışıyla birlikte bizlerle buluştu bile. Üstelik bazı ürünlerin fiyatları da el yakan cinsten olmuş. 

Mağazada ister oyun içinde kastığımız Steel(Çelik) ile, istersek de gerçek parayı Steel'e çevirerek alışveriş yapabiliyoruz. Hızlı tecrübe kazanma bonusundan özel amblemler ve şampiyonlar açmaya, karakter özelliklerine kadar pek çok şeyi gerçek parayla elde edebiliyoruz yani. Aynı zamanda kozmetik ürünlerin yer aldığı bir pakette yine oyun içi mağazasındaki yerini almış bulunuyor. Mağazada an itibariyle fiyatlandırma ise şu şekilde;

  • $5/€5 - 5000 Steel
  • $10/€10 - 11,000 Steel
  • $20/€20 - 25,000 Steel
  • $50/€50 - 65,000 Steel
  • $100/€100 - 150,000 Steel

For Honor'da tıpkı Rainbow Six Siege'deki gibi bir DLC modeli izleneceği için, oyuncular yeni şampiyonlara erkenden ulaşmak adına cüzdanlarına davranacak gibi gözüküyor. 

Ubisoft, aynı zamanda For Honor'un beta istatistiklerini de güncelledi. Betaları toplamda tam 6 milyon kişi oynadı. Oyunun PC betalarını ise toplamda 1.8 milyon kişi oynadı ve Ubisoft bu alanda rekorunu kırdı. For Honor'un açık betasını haftasonunda 3 milyondan fazla kişi tecrübe etti. Açık betadaki Faction War'u(Takım Savaşı) kazanan Knight'lar oldu. 

Faction War, For Honor'un içindeki diğer platformarla birlikte oynadığımız bir oyun modu. Ancak burada birebir savaşlar olmuyor. Diğer oyun modlarını oynayıp kazandığımız adamları, canlı bir harita üzerinden bağlı olduğumuz takım için savaş alanına sürüyoruz. 10 haftalık bir sürecin ardından savaşın galibi belli oluyor ve bölgeler el değiştiriyor. Sezon sonunda ise üç takım da yeniden eski bölgelerine dönüyor ve Faction War yeniden başlıyor. Faction War'a aktif olarak katılan oyuncular 10 haftalık sürelerin sonunda ve sezon sonunda hediyeler kazanacak.

For Honor incelememiz için beklemede kalın!