Star Wars: The Last Jedi Filminden İlk Fotoğraf Çıktı

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Stormtrooperlar değişti.

 Star Wars: The Last Jedi filminin yönetmeni Rian Johnson, ortalıkta dolaşan Stormtrooperlar'ın bir arada bulunduğu fotoğrafın filmin setinden olduğunu doğruladı. 

Böylece The Last Jedi ile ilgili ilk görsel de resmi olarak paylaşılmış oldu. Filmin ilk fragmanının Star Wars Kutlama Günü'nde hayranlarla paylaşılması bekleniyor. Yönetmen Johnson, resmi Tumblr hesabından aşağıdaki fotoğrafı paylaştı. Fotoğrafta Stormtrooperlar'ın yeni kostümünü görme şansını bulduk. Fakat yeni zırhlarıyla eskisi arasında pek de fark yok. Kaskın görüş kısmı daha net bir üçgen haline getirilmiş ve kasklar da daha içe basık hale getirilmiş.

starwars-lastjedi-stormtroopers-setphoto

Fotoğraftaki kasksız Stormtrooper'ın Tom Hardy olduğunu iddia edenler oldu. Kendisinin The Last Jedi filminde Stormtrooper olarak, kısa bir sahnede yer alacağı yönünde dedikodular var. Ancak Rian Johnson'ın böyle büyük bir olayı bu şekilde sızdıracağını hiç zannetmiyorum.

Star Wars: The Last Jedi, Türkiye'de 15 Aralık 2017'de vizyona girecek. 2017'de çıkacak filmlerin tam listesine de bir bakın derim, sevdiğiniz filmleri kaçırmayın.

İLGİLİ BÖLÜMLER