Tiger Knight İçin Roma İmparatorluğu Güncellemesi Yayınlandı

YAZAN Gencer Fenercioğlu

Roma İmparatorluğu ile oynama şansı

Free-to-play aksiyon strateji oyunu Tiger Knight: Empire War için geçtiğimiz Aralık ayında duyurulan Roma İmparatorluğu güncellemesi, 17 Şubat itibariyle oyundaki yerini aldı.

Güncellemeyle birlikte, yepyeni haritalar ve oyun modlarında, efsanevi Roma lejyonlarına komuta edebileceksiniz.

Daha önce Çin tarihindeki üç büyük krallığın askerlerini tarihi kıyafetlerini ve silahlarını büyük bir detayla modelleyerek oyuna ekleyen geliştiriciler, aynı özenli çalışmayı Roma lejyonerleri için de yapmışlar. Tarihi savaşların geçtiği mekânları da oyunun haritaları arasına katan güncelleme sayesinde, Galya ovaları, Germanya’nın Kara Ormanlar’ı ve Kuzey Afrika’nın çölleri gibi her biri kendine has atmosfere sahip olan farklı coğrafyalarda rakiplerinizle üstünlük mücadelesine girişeceksiniz.

tn-rome-1

Roma denince akla ilk gelen mekanlardan biri olan tarihi Kolezyum’da oyundaki yerini almış. Hem de kendine has Arena oyun moduyla birlikte. Gladyatörlerin kimi zaman takımlar halinde tarihi savaşları canlandırdığı, kimi zaman kalabalık gruplara karşı çiftler halinde hayatta kalma mücadelesi verdiği arena oyuna daha tarihi bir hava katıyor.

Tiger Knight, aynı zamanda Roma güncellemesine özel yepyeni bir paket de sunuyor. Rome Macrinus Paketi adlı pakette yer alan Marcus Nonius Macrinus, birliklerinizin hızına ve defansına sağlam bir boost verecek. Özel Roma Generali Zırhı içeren Rome Macrinus Paketi'ni Steam üzerinden 39 TL'ye satın almak mümkün.

İLGİLİ BÖLÜMLER