YAZAN Yasin Madyb İlgün

Çok şükür...

 For Honor'ı her gün birkaç saat oynayan biri olarak beni de bezdiren bir sorun sonunda çözüldü. Artık Skirmish ve Elimination oyun modları için farklı maç araması yapabileceğiz. 

Ubisoft'un daha oyun çıkmadan yapması gereken bir düzenlemeydi bu, geç olsun güç olmasın diyelim. Çok minik bir düzenleme ve oyunun günlük görevlerini pek de önemsemeyen oyuncular için çok da büyük bir gelişme değil tabii, ancak sadık oyuncu kitlesini gerçekten de sevindirdi. Bu düzenlemeye kadar maç bulma modunda hangi oyuna düşeceğiniz şansa kalıyordu. Tercih edilen oyun modu olarak Skirmish de seçseniz Elimination da seçseniz hangi oyun moduna düşeceğiniz belirsizdi. Üstelik maç araması da genelde hatrı sayılır bir zaman alıyor zaten. Bir de istediği oyun modunu seçemeyen kullanıcılar oyunu terk edince botlarla oynamak zorunda kalıyorduk. Böylece Deathmatch araması yerini Skirmish ve Elimination aramalarına bırakmış oldu. 

> Satın almaya değer mi? Parasını hak ediyor mu? For Honor İncelememize bir göz atın. 

Oyunun günlük görevlerini tamamlamak da artık daha kolay bir hale geldi ve insanı oyundan bezdiren format tarihe gömüldü. For Honor hala pek çok teknik sıkıntıdan ve bazı oyun hatalarından dolayı can sıkıcı bir hal alabiliyor, ancak Ubisoft düzenli olarak hataların üzerine gidiyor ve oyunu geliştirmeye devam ediyor. Yakın zamanda da yaklaşık 400 oyuncu, hile yaptığı için oyundan uzaklaştırıldı. Benim için artık oyunun yegane eksiği rekabetçi oyun modunun hala eklenmemiş olması. Bu modu heyecanla bekliyorum.

Yeni güncellemeyle birlikte yeni oyun arama modları aşağıdaki gibi gözüküyor. 

eliminationsearch-for-honor

skirmish-search-for-honor