The Witcher da Horizon Zero Dawn'u Çok Beğendi

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Horizon Zero Dawn artık CDPR onaylı.

 Dünya oyun tarihinin en başarılı yapımlarından biri olarak kabul ettiğimiz The Witcher 3: Wild Hunt''ın yapımcısı CD Projekt RED, Guerilla Games'in yeni oyunu Horizon Zero Dawn'u çok beğendiğini açıkladı.

Horizon Zero Dawn'u büyük bir zevkle oynadıklarını resmi Twitter hesabından duyuran Polonyalı tabanlı oyun şirketi, oldukça sevimli ve samimi bir görsel de paylaşmayı ihmal etmedi. CDPR'ın mesajında "Horizon Zero Dawn'u severek oynuyoruz. Guerilla ekibini tebrik ediyoruz ve Geralt'tan bir 'çak bir beşlik' gönderiyoruz." ifadeleri yer aldı.

En sevdiğim oyun(ya da en sevdiğim iki-üç oyundan biri diyeyim) The Witcher 3: Wild Hunt'ın yapımcılarından, yine çok sevdiğim bir oyun olan Horizon Zero Dawn'a böyle bir destek gelmesi beni çok mutlu etti açıkçası. Belki bir de akıl verirler ve Horizon Zero Dawn'un yakında Türkçe güncellemesi gelir, kim bilir.

Tabii bu jeste karşılık Guerilla Games de boş durmadı. Onlar da aynı samimilikte bir çizim ile CDPR'a yanıt verdiler. Guerilla'nın yanıtında ise "CD Projekt RED'in bu güzel Tweet'ini yanıtsız bırakamazdık. İşte, Geralt ve Aloy dostça bir rekabet halinde." ifadeleri yer aldı. 

guerilla-games-aloy-geralt

Oyungezer, Horizon Zero Dawn ile ilgili ne düşünüyor, beğendik mi? Fikrimizi merak ediyorsanız buyurun efendim, incelememizi okuyun. Oyunun neden Türkçe olmadığı ile ilgili de PlayStation Türkiye ile yaptığımız röportajla öğrenmiştik. Hemen aşağıda da ilk bakış videomuzu bulabilirsiniz;

.