YAZAN Eser Güven

Tüm Carina'lar bu kadar güzel mi?

Karayip Korsanları'ndan fragmanlar ardı ardına gelmeye devam ediyor, muhtemelen film vizyona girene kadar 2 tane daha fragman seyretmiş olacağız. Filmin bir önceki fragmanı daha çok Salazar ağırlıklıyken, yayınlanan bu son fragmanda Jack Sparrow ve güzeller güzeli, bilim aşığı Carina Symth'in biraz daha ön plana çıktığını görüyoruz. Ayrıca geçen fragmanda havada kalan bazı sahnelerin de devamını izliyor ve Sparrow'un neden pantalon giymemiş olduğunu öğreniyoruz. Carina'nın sondaki cümlesi de fragmanın bir özeti niteliğinde aslında: "tüm korsanlar bu kadar aptal mı?"

Salazar'ın İntikamı şimdilik serinin son filmi olarak lanse edilse de yönetmen yardımcısı Joachin Rønning'in "başka filmler de yapabiliriz" diyerek açık kapı bıraktığını hatırlatalım. Başrollerinde Johnny Depp, Javier Bardem, Kaya Scodelario, Geoffrey Rush ve Orlando Bloom'un rol aldığı Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı, Türkiye'de 26 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girecek.

Bu sene beyaz perdede izleyebileceğimiz tüm filmlerin listesini görmek için 2017 Film Takvimi'ne bakmayı da unutmamanızı öneririz.

İLGİLİ BÖLÜMLER