YAZAN Yasin Madyb İlgün

Reggie öyle diyor!

 Son birkaç E3'ü pek de efektif kullanamayan Nintendo -ki kabul edelim, özellikle E3 2016'da sadece Zelda: Breath of the Wild'ı adam akıllı görebildik- bu sene büyük oynayacak. Bunu biz değil, Nintendo Amerika'nın başkanı Reggie Fils-Aime'nin kendisi söylüyor. Fox News'e konuşan Reggie, E3 2017'ye bomba gibi hazırlandıklarını söyledi.

Ünlü iş adamı, hem Nintendo Switch hem de 3DS için pek çok proje duyuracaklarını ima etti. Reggie, verdiği demeçte "E3, Nintendo için her zaman büyük bir olay olmuştur. E3 bizim için hikayelerimizi anlatmak adına eşsiz bir fırsat ve bu sene E3'ü büyük bir şekilde geçireceğiz. Tüketicilerimiz ilk defa şovlarımıza katılabilecek. Onlara tecrübeler sunacağız... Size E3 için hazırladığımız küçük sırlarımızdan ve çeşitli oyunlarımızın tamamından bahsetmeyeceğim. Ancak şunu söyleyebilirim ki E3 bu sene bizim için hem Switch'e hem de 3DS'e yapacağımız duyurular adına büyük bir fırsat olacak." ifadelerini kullandı. Reggie biraz resmi konuştu, ancak söylediklerinden şunu anlıyoruz; Nintendo bir sürü oyun duyuracak ve bunları fuarda oynatacak, sadece oynanış videolarıyla geçirmeyecek. Yakın geçmişteki sönük geçen Nintendo gösterimlerini düşünürsek "Sonunda!" diyoruz. 

> 6 Soruda Nintendo Switch! Satın Almaya Değer mi?

Umarım sadece ABD ve Asya tabanlı kitlelerin değil, genel olarak bizim de ilgi duyduğumuz yapımlar üzerine güzel ve ilgi çekici duyurullar yaparlar.

E3 2017'de Oyungezer ailesi olarak bir hayli aktif olacağımızın altını da şimdiden çizeyim. Fuarda çıkan her haberi ve duyuruyu sizlerle en kısa sürede paylaşacağız sevgili Oyungezerler. Nintendo sizce hangi oyunları duyuracak ve oynatacak dersiniz?

Nintendo Switch'in İşlemcisi Belli Oldu

İLGİLİ BÖLÜMLER