YAZAN Nurettin Tan

Hayranlığın bir üst seviyesi lego ile birleşirse ne olur?

Overwatch'un en popüler kahramanlarından olduğu kadar oynaması da en zor olan Tracer'ın Pulse Pistol'lerini biliyorsunuzdur. Seri şekilde ateş eden bu silahlarla etrafınızda fıldır fıldır dönen bir yetişkin Tracer hayatı size zindan edebilir.

Nick Brick isimli Overwatch hayranı Youtube yayıncı kolları sıvayıp, Tracer'ın tabancalarını uzun uğraşlar sonunda lego parçaları ile yapmayı başardı. Her tabanca yaklaşık 1 kilogram ağırlığında ve toplamda 1063 parçadan oluşuyor. 32 santim uzunluğundaki silahlar LED ışıklandırmalarla aydınlatıldığı gibi aynı zamanda silah şarjör değiştirirken aynı oyundaki gibi hareket ediyor.

Nick'in bundan başka D.Va'nın Light Pistol'u, Genji'nin Shuriken'i ve Ana'nın Biotic Rifle'ını (ki muhteşem görünüyor) da legolardan yapmışlığı var. Eğer ilginizi çektiyse bu işlerle uğraşan tek kişinin Nick olmadığını da belirtmek gerekli. ZaziNombies adlı Youtube yayıncısının Soldier 76'nın tüfeğini tamamladığı videoyu da buradan izleyebilirsiniz. Adamların yeteneklerine ve sabrına hayran kaldım.

İLGİLİ BÖLÜMLER