YAZAN Eser Güven

Gelin de iki el Gwent atalım

Gwent'in PlayStation 4 versiyonu için ilk teknik beta 31 Mart Cuma günü, Türkiye saatiyle akşam 20'de başlayacak ve 3 Nisan Pazartesi sabah 10'a kadar sürecek. Yalnızca PlayStation Plus abonelerine değil, tüm PlayStation 4 oyuncularına açık olan betayı PlayStation Store üzerinden indirebilirsiniz.

Beta süresi boyunca kendi destelerinizi yaratabilecek, öğretiler sayesinde oyuna aşina olabilecek ve çevrimiçi maçlara katılabileceksiniz.

> The Witcher Serisi 10 Yılda 25 Milyondan Fazla Sattı!

Teknik Beta'nın amacı oyunun aynı anda bir çok kişi tarafından oynanırken PlayStation 4'te nasıl çalışacağını test etmek olduğu için arada bir teknik aksaklıklarla karşılaşmanız mümkün, ama bunun yine de oyunun eğlencesinden bir şey götüreceğini sanmıyorum. Tabi Teknik Beta sonlandığında beta hesapları silineceğinden yarattığınız desteleri kaybetmiş olacak ve ana oyunda kullanamayacaksınız, bunu da unutmayın.

Eğer sizin de PlayStation 4'ünüzde 3 Gb kadar boş yer varsa Witcher 3'te oynamaya doyamadığımız Gwent'in bu yepisyeni, gıcır gıcır versiyonuna göz atmanızı öneririm. Tabi beta açılana kadar beklerken Anna Podedworna'dan Gwent Kartı Tasarımları isimli galerimize de bir göz atabilirsiniz.

İLGİLİ BÖLÜMLER