YAZAN Yasin Madyb İlgün

Marvel Dijital Medya Grubu'nun asbaşkanı bizzat açıkladı.

Güncelleme (04.04.2017): Insomniac Games, Marvel'dan Penagos'un yaptığı açıklamaya ithafen Twitter üzerinden bir duyuru yaptı ve oyunun henüz resmi bir çıkış tarihi olmadığını belirtti. 

Merak, heyecan ve biraz da korkuyla beklediğimiz yeni Spider-Man oyunu bu yıl çıkacak. Spider-Man: Homecoming ile paralel ya da yakın tarihlerde bir çıkış yapmasını beklediğimiz bu oyunun 2018'e ertelenme ihtimali de vardı. Daha doğrusu ortalıkta bu yönde dedikodular çıkmaya başlamıştı, ancak Marvel'ın dijital medya grubunun asbaşkanı Ryan Penagos "2017 için ufukta daha çok şey var. PlayStation 4 için gelecek olan Spider-Man ve Xbox One, PS4 ve PC'ye çıkacak Marvel vs. Capcom Infinite bu yıl çıkış yapacak." ifadelerini kullandı.

Oyun E3 2016'da duyurulmuş ve fragmanıyla oyuncuları büyük beklentilere sokmuştu. Insomniac'ın şu ana kadar bu proje için bir hayli sessiz kaldığını düşünürsek oyunun yazın sonlarına doğru ya da sonbaharın başlarında çıkış yapmasını bekliyorum. 

> 2017 - Oyun Takvimi

Oyundaki Spider-Man ise suç ile uzun süredir savaşan ve tecrübeli bir kahraman. Yani Spider-Man: Homecoming'deki o kendini ispat etmeye çalışan toy Peter Parker ile benzer özellikler taşımayabilir.

> Marvel Spider-Man ile Kendi Oyun Dünyasını mı Kuruyor?

İLGİLİ BÖLÜMLER