Güncelleme: Overwatch'un Yeni Etkinliği Başladı - 3 Yeni Hanzo Kostümü Yolda

YAZAN Oğulcan Çelik

Artık bu sızıntılar da moda oldu

Güncelleme: Etkinlik resmi olarak başladı, saldırın yeni kutulara! Bir de belirtmeden geçemeyeceğim, şu 'Highlight Intro' mükemmel olmuş...

Orijinal Haber:

Overwatch'ın yeni etkinliği, oyunun YouTube kanalına yanlışlıkla yüklenen ve kısa bir sürede yayından kaldırılan fragman ile ortaya çıktı. Blizzard'ın 12 Nisan için hazırladığı plan belli oldu!

Insurrection adındaki yeni etkinlik, tıpkı Cadılar Bayramı etkinliğinde olduğu gibi yeni bir oyun modunu beraberinde getiriyor. Takım arkadaşlarınızla birlikte üstünüze akın akın gelen düşmanlara karşı çarpışacağınız modun yanında yeni kostümler, spreyler logolar ve dahası da yine oyunculara sunulacak.

King's Row haritasının isyana uğramış halinin yer alacağı Insurrection'ın yeni modunda, Tracer, Reinhardt, Mercy ve Torbjörn olarak dört kişi birlikte oynayabileceğiz. McCree, Genji, Widowmaker, Mercy, Torbjörn, Bastion ve Orisa için yeni kostümler de, tahminimce yine etkinliğe özel süre boyunca bulunan kutulardan düşebilecek. 

Ayrıca Reddit yeni etkinlik sızıntıları ile dolup taşmışken, uzun süredir güzel bir kostümden muhaf olan Hanzo için de müjdeli haberi bizzat Jeff Kaplan verdi. Oyunun resmi forumlarında bir kullanıcının sorusuna cevap veren Kaplan, Hanzo için "üç tane efsanevi kostümün geliştirilmekte olduğunu" duyurdu. Genç Hanzolar rahatsızlanmasın, çok güzel kostümler yolda! 

Henüz resmi açıklama gelmemiş olsa da, büyük ihtimalle bu akşam sularında etkinlik oyuna eklenecektir.

->Okulda Arkadaşına "Hanzo" Diyen Öğrenciye Öğretmenden Uyarı