Star Wars: Battlefront II'nin Promo Fragmanı Sızdı - Senaryo Modundan Minik Detaylar Var!

YAZAN Yasin Madyb İlgün

Bu sefer senaryo modu da var gibi. Eh lütfen olsun...

 EA ve DICE'ın elinden çıkan ilk Battlefront oyunu iyiydi, güzeldi ama içerik neredeyse yok denecek kadar azdı. Sınırlı haritalar, kendini tekrar eden oyun modları ve senaryo modunun olmaması bu oyuna çoğumuzun soğuk bakmasıyla sonuçlandı. Üstelik bu kadar az içeriğe rağmen AAA fiyatlandırmasıyla karşımıza çıktı ve ana oyunda kesinlikle yer alması gereken temel şeyleri de DLC olarak satmaya çalıştılar ve Battlefront ateşi kısa sürede söndü.

Bununla birlikte kısa süre önce EA, Battlefront II'yi duyurdu ve oyunu EA Play 2017'de göstereceğini açıkladı. 15 Nisan'da gerçekleşecek olan Star Wars kutlamalarında da Battlefront II'nin bir fragmanının çıkmasını bekliyorduk. Nitekim öyle de oldu, beklediğimiz fragman henüz çıkmadı ancak onun habercisi olan 30 saniyelik promo videosu sızdı.

> Düşük Bir İhtimal, Ama Yeni Bir SW: KOTOR Oyunu Gelebilir

EA'in bize ilk oyundan güzel bir senaryo borcu da var. Aynı zamanda savaşların bazılarının araçlar üzerinde yoğunlaştığını ve yine ilk oyundaki büyük eksikliklerden biri olan uzay savaşları kısmını bize yaşatacak gibi duruyor.

İlk oyun görsel olarak muhteşemdi ve oyunun atmosferi sizi anında Star Wars evrenine sokmayı başarıyordu. EA ve DICE bu temel eksikleri giderdiyse karşımıza muhteşem bir Star Wars Battlefront oyunu çıkacaktır.

Düzenleme: Oyunda senaryo modunun olacağı resmi olarak açıklanmış. Bu sebeple gerekli düzeltmeleri yaptık. Teşekkürler Oyungezerler.